Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nos kedves oroszbarát szakadár...

Nos kedves oroszbarát szakadárpártiak, még mindig jó ötletnek tartjátok hogy Putyin rendesen felfegyverezte a kelet-ukrajnai helyi bűnözőket?

Figyelt kérdés
Ezeknek már kezd mindegy lenni hogy az ukrán légierő gépeire lövöldöznek vagy polgári gépekre, ideje lenne végleg leszámolni velük.

2014. júl. 17. 20:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Az AN-26 nem utasszállító.


[link]

2014. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki kéne várni, mit eredményeznek majd a vizsgálatok, elhamarkodottan ne ítéljünk.

De az tuti, hogy a maláj kormánynak lesz egy-két keresetlen szava az ottaniaknak.

2014. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Még nem tudni kik lőtték le. Vállról indítható RPG-kel ilyesmit nem lehet leszedni. Egyébként meg nem kellett volna a pilótának olyan övezetbe berepülni, ahol ukrán gépek bombáznak, és köztudottan veszélyes.
2014. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a pilóta döntötte el. Több légitársaság megszüntette az Ukrajna feletti járatokat, a maláj vállalat nem. Ez egy menetrend szerinti járat volt, és ott nem a pilóta dönti el, hogy most erre kerül. Érdekes, hogy pár hónapja pont ennek a társaságnak tűnt el nyomtalanul egy másik repülőgépe.
2014. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Marczell ***** válasza:
68%

Origo-n is lehozták a cikket, kommentelők között volt 1 pár ember aki ordítva kinyilatkoztatta hogy az oroszok a bűnösök, aki nem értett vele egyet azt le hülye faxozta és elküldte egyből Oroszországba. Meg háborút hirdetett és kivégzéseket követelt orosz részről.

Aki úgy érvelt hogy nem követhették el az oroszok, azt nyomban lehurrogták hogy: "PUTYIN SEGGÉT NYALJA, OROSZOK FAXÁT SZOPJA, TAKARODJ OROSZORSZÁGBA TE KOMMUNISTA KORCS és a többi.

Ennyit az oroszellenes táborról.

Az amerikaellenes tábor szerint pedig az ukrán bábkormány hadserege felelős a támadásért vagy Washington vagy az EU vagy a cionisták, így röviden.


Mindkét oldalról megy az egymásra mutogatás.


Ki nem állhatom az elfogult, hatásvadász, ordibáló kommentelőket, akik aztán megmondják hogy mi történt, mert az úgy van és kész. Undorító hogy hová fajult a vita kultúrája.


Én annyit gondolok az esetről hogy lehet hogy az ukránok lőtték ki, lehet hogy az oroszok, lehet hogy az oroszpárti szakadárok, az is lehet hogy nyugati megrendelésre lőtték ki, az is lehet hogy keleti megrendelésre, nem mondok semmi konkrétat mert nem voltam ott, nem vagyok titkosszolgálati hírszerző, nem vagyok próféta sem Isten hogy megmondjam az igazat.

2014. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
46%
Szerintem az USA áll a háttérben. Mindig is nagyon jól jött nekik valami, amikor az kellett, hogy bevonulhassanak és elkezdhessék terjeszteni a demokráciát... -.- Ez is az aminek látszik, casus belli. Amíg az ukránok meg az oroszok egymásra mutogatnak, 'Murica már szomszédos is lesz a ruszkikkal, amire mindig is vágytak -.-
2014. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 MolotovPunk ***** válasza:
61%

Nos néztem ma a híradásokat erről a témáról.Pontos dolgokat nem tudok én sem mondani erről.Viszont az biztos,hogy el telt mondjuk 10 évben oroszok többször lőttek már le utasszállító repülőgépet (véletlen hadgyakorlatban is.)

Utána lehet nézni.

2014. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

16,17-es. Az oroszok voltak


[link]

2014. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#15: Valahol igazad is van, de a szakadárok egy kicsit elhamarkodottan saját maguk eldicsekedtek azzal hogy lelőttek valamit amiről azt hitték hogy egy ukrán An-26, a képeken viszont a Boeing füstje látszik. Szóval jelenleg nekik kellene nagyon gyorsan és hitelt érdemlően tisztázni magukat, vagy elnézést kérni a "tévedésért". Persze valószinűbb hogy végső esetben a pilótát és a légitársaságot, meg az ukrán légiirányitókat fogják hibáztatni azért hogy oda került eléjük egy polgári utasszállító, amit "önvédelemből kénytelenek voltak lelőni".
2014. júl. 17. 22:31
 20/24 anonim ***** válasza:
9%

Az ukrán kormány mivel lőtte volna le? A békés ellenállóknak nincs légi ereje, hogy arra lövöldözzön, így értelemszerűen poénból nem telepített oda középtávú légvédelmi eszközöket.


A false flag attakokat meg tetszőleges számban lehet pattintgatni a paranoiai mértékétől függően, a két zászló között.

Majd készíthet erről egy beszámolót az U.S. General Accountability Office, ők úgyis értenek az ilyesmihez. :D

2014. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!