Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon mi történne, ha Németors...

Vajon mi történne, ha Németország bejelentené, hogy többé nem fizet kártérítést Izraelnek, mivel a mindennapos gyerekgyilkosságok révén ők is népirtókká lettek, és többé nem érdemlik meg?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 20. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy megtehetnék.


Merkel mama is a zsidókért aggódik Izraelben.


A jó múltkor a Siemens (német világcég) Zyklonnak akarta elnevezni az új fejlesztésű gáztűzhelyt.

Aztán zsidó csoportok elkezdtek tiltakozni, meg fenyegetőzni, zsarolni (ahhoz értenek).

Meg magyarázták, hogy a Siemens igen gonosz cég.

Végül a Siemens nem nevezte el így a gáztűzhelyt.


Szóval, hihetetlen, hogy pár zsidó térdre tud kényszeríteni egy ekkora világcéget.

2014. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
MÁR nem fizetnek kártérítést a németek!
2014. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

"MÁR nem fizetnek kártérítést a németek!"


Bizony ám.


A több milliárd eurót érő Delfin osztályú tengeralattjárók, akkor mik voltak?

Ez pár éve volt, Izrael gyakorlatilag ingyen kapta őket.


Születésnapi ajándék volt Izraelnek?Elég drágára sikerült.

2014. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szeressük egymást ***** válasza:
22%
Köszönjük az értelmetlen kérdésedet, amivel csak a szánalmas véleményedet akartad hirdetni. Menj gázába vízet hordani a hamasznak.
2014. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

1) Tudtommal Németország nem fizet hivatalosan kártérítést Izraelnek. De ha esetleg tévednék, linkelj már erről forrást is.

2) Az ilyen típusú szerződéseket nem lehet felbontani azzal, hogy "háháháhá, nem érdemlitek meg a pénzt". Ez nem az ovi.

3) Az Izraeli konfliktusban a hamasz az agresszor. Nem az izraeliek tehetnek arról, hogy ezek a fanatikusok élő pajzsokat használnak.

4) Az izraeliek nem kifejezetten civilek ellen irányozzák a támadásaikat. A náci Németországgal ellentétben nem a polgári lakosság egy részének kiirtása a cél.

5) Az izraeli konfliktus áldozatainak száma elhanyagolhatóan kicsi a II. VH áldozataihoz képest.

6) Ezzel együtt nem támogatom az izraeliek agresszív válaszcsapásait, de népirtásnak bélyegezni ezt csak annyit mond el rólad, hogy fogalmad sincs, mi az a népirtás. AZ első mondatot sem olvastad el a wikipedia cikkből, amit linkeltél.

2014. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

"2) Az ilyen típusú szerződéseket nem lehet felbontani azzal, hogy "háháháhá, nem érdemlitek meg a pénzt". Ez nem az ovi. "


te utoljára oviban találkoztál erkölcsökkel? :(

2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Bravó, ezt biztosan minden nemzetközi jogász elfogadná érvelésnek.
2014. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sorry nem vagyok bölcsész, csak a logikát meg az erkölcsöt ismerem. Amit elméletileg követnetek kellene...
2014. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Sorry, én sem vagyok bölcsész. Csak - veled ellentétben - ismerem a logikát. Alá is támasztottam véleményemet 6 érvvel. Veled ellentétben, aki nulla darab érvet hozott ez ellen. És az erkölcsöt is jobban ismerem, úgy tűnik. Például azt a részét, hogy vitában illik érvelni, és nem illik a másikat sértegetni.

2014. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

69%, nem is tudom hogy most elkezdjem-e magyarázni, vagy csak szóljak hogy olvass vissza?


Te pontosan milyen érveket írtál? Hogy a "nem érdemlitek meg" fogalma az óvodába való? Btw ez nem sértegetés a kérdező (és mindenki, aki egyetért vele) felé? Nekem egyetlen érvem volt, az pedig az, hogy a "nem érdemlitek meg" az egy erkölcsi kérdés, és ennek mindig szerepet kellene játszania a politikában.


a másik 5 pont pedig akkora baromság, hogy nem is volt türelmem belemenni (ez sértés). Ez nem logika kérdése, ez vitákban való tapasztalat kérdése.

2014. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!