Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez véletlen, vagy előre...

Ez véletlen, vagy előre lejátszott?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TtCghG6-Pa8&feature=youtu.be


Ikertornyok megtámadása. A játék a 90-es években készült.



2014. aug. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az ikertornyok ellen intézet támadás, hanem egy bombát dobtak New Yorkra.
2014. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 Másodperces videó, zéró infóval...
2014. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Egyébként is arab szélsőséges terroristák követték el, az amerikaiak semmit sem tudtak róla, ezért nem tudták megakadályozni...
2014. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én általában nagyon szkeptikus vagyok az összeesküvés-elméletekkel kapcsolatosan, mert gyakran egymás szöges ellentétjei, és eleve semmi értelme. Zagyvalék és csak arra jó, hogy az alkotók és a terjesztők megéljenek belőle.


Az ikertornyosban azonban mégis látok rációt.


A videóval kapcsolatosan - ami már nem elérhető, viszont egyértelmű, hogy hülyeség, nincs semmi köze hozzá.


Gondolom, hogy unatkozó gyerekek mindenféle szimbolikus építményekkel megjátszották ezt, és fel is vették.


Magyarországon is biztos vannak, akik egy hasonló játékkal eljátszanák és felvennék a parlament, a Lánchíd, vagy a Szovjet hősi emlékművel, Fidesz- vagy MSZP- vagy Jobbik- vagy Mi Hazánk székházával. És persze fel is vennék, miért ne, meg is osztják, mert jól néz ki, aztán ha egyszer csak megtörténik, akkor szárnyra kap.

2020. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!