Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Partiumban vannak autonómiatör...

Partiumban vannak autonómiatörekvések?

Figyelt kérdés

#autonómia #Partium #autonóm tartomány #Partium Autonóm Régió #autonómia-törekvések #autonóm régió
2014. aug. 19. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

He?


Kik és miért törekednének?

2014. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Imola Ágnes ***** válasza:
86%
Erdélytől különálló törekvései nincsennek. Mindkét régió közigazgatási autonómiát akar, de együtt.
2014. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2014. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es: mondjuk a partiumi magyarság?

2-es: kikkel akarnak közös autonómiát?

2014. aug. 19. 16:10
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

"1-es: mondjuk a partiumi magyarság? "


Fúúú az egyessel együtt most hallottam róluk először. Még ilyen is van romániában. De szerintem sokan vannak ezzel még így, hogy az meg mi.

2014. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2014. aug. 19. 17:44
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok, Partiumi magyar. Ha olyan az alkalom meg szoktam jegyezni, hogy a Partiumbol szarmazom. Sok esetben el kell magyarazzam, hogy egyaltalan mi az, ami eleg szomoru szerintem.
2014. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell elmagyaráznod, tudom, hogy hol van Partium és azt is tudom, hogy melyik részén élnek magyarok. De téged kérdezlek, Partiumban vannak autonómiatörekvések? Én személy szerint támogatnék egy észak-erdélyi tartományt. A szegényebb dél-erdélyi megyékből a magyarságnak a gazdagabb Partiumba, a magyar-román határ vidékére és a Székelyföld és Máramaros közötti vegyeslakosságú régióba kellene települnie kialakítva egy egységes magyar tömböt, ami határozottabban léphetne fel az autonómia ügyében, mint Székelyföld egyedül.
2014. aug. 19. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy te tamogatnad, lehet en is tamogatnam vagy biztos vannak meg tobben, akik igen, de ez keves ahhoz, hogy egyaltalan komolyabban felvetodjon ez a kerdes.
2014. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Sok esetben el kell magyarazzam, hogy egyaltalan mi az, ami eleg szomoru szerintem."


Az ilyen libbantagyúaknak mint ez a 2 magyarázhatsz akármit, képtelen valamit is felfogni dolgokból.

Szóval "balliberálisnak" lenni egyenlő a hülyeséggel, idiotizmussal.

2014. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!