Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország Európában...

Van olyan ország Európában amely vezetése nem totálisan korrupt és kontraszelektált?

Figyelt kérdés
[link]

#korrupció kontraszelekció
2014. aug. 26. 05:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi mindenütt van, de csak ott eltűrt és tartós, ahol nem működik a demokrácia.
2014. aug. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a korrupció? Arról van szó, hogy nem tartják karban a gépeket, de nem arról, hogy ellopták a ráfordítandó összeget.

Ne a magyar gyakorlatból ítélj.

2014. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Haha, elég vicces rajtuk röhögni, amikor éppen ők tartanak fenn minket. :D


Németországban fél évente lecserélik a Bundeswehr összes surranóját és a Magyar Honvédségnek abból van lábbelije, hogy kapunk a leselejtezett németből. :D


Aprópénz lenne nekik helyrerakni az egészet.

2014. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Ennek a korrupcióhoz semmi köze.

Mellesleg:


Nyugat-Európa nem, vagy csak kevésbé korrupt, míg Kelet-Európa a korrupció melegágya:


[link]

2014. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mi ebben a korrupcio? tudod egyaltalan hogy mit jelent ez a szo?


magyarorszag csak almodik arrol hogy egyszer olyan politikai elitje lesz mint a nemet.

2014. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:

Ebben most én sem érzek korrupció szagot... A német fegyveres erők precíziós haderő, és az eszközeik sem "kőbunkók", h minden bokorba fillérekért lehessen hozzá alkatrészeket kapni...

Ráadásul most értek véget a hadgyakorlatok is, ergo természetes hogy egy jó részüket, most kivonták az aktív szolgálatból, hogy átvizsgálhassák, karban tarthassák azokat... Az időszakos karbantartások máshol teljesen természetes folyamatk, nem úgy mint itt, hogy új dolgokra vágyunk, de közben a meglévőkre sem tudunk vigyázni...

2014. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van. Elég sok. De csak akkor, ha nem magunkból indulunk ki.
2014. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"Nyugat-Európa nem, vagy csak kevésbé korrupt, míg Kelet-Európa a korrupció melegágya:"


Láttam a térképen magyarország sárgán van feltüntetve, sötétvörös helyett. Jó vicc :D

2014. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fejemben létezik egy ilyen ország. És mivel én Európában vagyok mondhatjuk, hogy ez egy európai ország. Tehát a válasz igen. De csak elméletben...
2014. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Napfonat ***** válasza:
Talán San Marino, Andorra vagy Izland?
2014. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!