Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Közel kelet lángokban, megy a...

Közel kelet lángokban, megy a vallási háború, és a népírtás. Oroszország és ukrajna között egyre feszültebb a helyzet, oroszok fenyegetőznek hogy taktikai atomot vetnek be. Amerika ül a babérjain. Nato készültségben van. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
A másik kérdés pedig hogy HA valós oroszország fenyegetőzése az atomfegyverek bevetésével kapcsolatban,MÉGIS HOGY képzelik hogy európán belül atomot robbantanak?

2014. szept. 1. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi. :)
2014. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál linkelni arról, hogy az oroszok atommal fenyegetnek? Nem mernék.

A közel kelet meg már 2000 éve lángokban áll kisebb megszakításokkal.

2014. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kijev jelentette ki,de én már minden eltudok képzelni az oroszokról.Jó nagyobb az esélye hogy kamuzott kijev,de ha mégsem és az oroszok komolyan gondolják..
2014. szept. 1. 21:28
 4/15 Napfonat ***** válasza:

Én sem hallottam az oroszok atom-fenyegetéséről! Jó lenne, ha belinkelnél erről valamit!

Igazán aggasztónak azt tartom, hogy a NATO "létszámfejlesztést" irányozott elő a közös haderőben, vagyis toboroz! Ennek megfelelően a MH is "létszámbővítést" fontolgat. A szomszédos országokban is van valami hasonló.

Remélem, hogy csak erőfitogtatás miatt!

2014. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Írjátok be a googleba,van egy csomó hír erről.
2014. szept. 1. 21:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vetted ezt az atomos ostobaságot? Oroszország valóban jelentős mennyiségű atomfegyverrel rendelkezik, de biztos nem fogják mostanában bevetni, végkép nem egy területi háborúban. Az oroszok területet akarnak, mégis szerinted mit tudnának kezdeni egy radioaktív területtel?
2014. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Oh, már látom is... Kijevi "hírek" szerint...
2014. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó most ne kövezzetek meg ezért,írtam hogy szerintem is kamuszagú,tehát énse nagyon hiszem el,de esély van rá.A kérdés az hogy mi lehet ennek a lefolyása,esetleg mi történne ha az oroszok mégis atomot vetnének be európán belül.Amerika most miért nem tesz semmit?
2014. szept. 1. 21:42
 9/15 A kérdező kommentje:
[link] de itt egy cikk erről.
2014. szept. 1. 21:47
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország hamarosan belebukik a gazdasági háborúba, elzavarják Putyint és helyreáll a rend.
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!