Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem veszélyes az ilyen jellegű...

Nem veszélyes az ilyen jellegű politikai korrektség? Vagy a britek mindig is ilyen "őrültek" és szélsőségesek voltak?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, Magyarországon is előfordulnak őrültségek, hasonló témák esetén a hatóságoknál.

Na, de ilyen, mint ami a cikkben látható, nem.


A lényeg, hogy a szociális munkások, illetve a rendőrök, hallgattak 1400 kiskorú megerőszakolásától, mert féltek, hogy rasszistának tűnnek.


Sokszor azt kívánom, hogy bár egy gazdagabb országba születtem volna, mondjuk Nagy Britanniába.

De ilyen híreknél átértékelem a kívánságomat és hálát adok, hogy nem egy olyan őrült országba születtem, mint Anglia.



2014. szept. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes.

Imádom mikor hülye angolokat ütnek-vágnak, erőszakolnak.

Szal én csak támogatom!!!

2014. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem támogatandó.

Gyerekek erőszakolása olyan mocskos tett, amire kevés jó szó van.

2014. szept. 11. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anglia liberális, ők ezt másképp látják!
2014. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a liberalizmus világában. Örülj, hogy Magyarországon születtél, mert okosabb ember vagy akarva, akaratlanul, mint a többi nyugati államban élő emberek átlagánál. Csak történelemből nem, ha az iskolai anyagot veszed alapul, mert annak a nagy része hazugság plusz a fizikáról és a tudósokról is hazudnak, de még Magyarországon a legjobb az oktatás. A legtöbb Nobel díjast, tudóst, értelmiségit Magyarország adta a világnak nem véletlenül.
2014. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Singham ***** válasza:
100%

,,mert féltek, hogy rasszistának tűnnek." Ezt rosszul értelmezted kérdező. Nem attól féltek, hogy nyilvánosan rasszistának bélyegzik meg őket, hanem attól, hogy rasszizmus eljárás miatt eljárás indul ellenük. Angliában simán megcsinálják az ilyet. Pár éve egy óvodás gyerek ellen indítottak eljárást, mert megkérdezte egy fekete kis gyerektől miért fekete a bőre. Igen, ilyen szintig ment a liberalizmus Angliában, hála a megélhetési jogvédőknek.

Viszont mink ebben is verjük őket. Elég a cigánypecsenye esetére gondolni.

2014. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!