Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » MI van ha, Oroszország nem...

MI van ha, Oroszország nem hagyományos módon támad, hanem a titkos fegyverivel, amit nem tartalmaz a NATO cikkely?

Figyelt kérdés

ISNERT : Ha Oroszország megtámadja az egyik NATO-tagállamot,

A bizottság NATO-csapatokat küldene a balti államokba


DE !: MI van ha,Oroszország nem hagyományos módon támad, esetleg úgy, hogy ne érje el a NATO-alapszerződés küszöbét.


[link]


Paratámadás, cíbergtámadás, http://www.youtube.com/watch?v=xb7GJjZMC2U mikrohullámú fegyvertámadás, http://www.youtube.com/watch?v=4FjWwCwv1mM


Hogy már az olyan últramodern fegyverekről ne is beszéljek, mint az agykontrollfegyver, ami megőríti az embert, erős félelmet, pénikrohamot, neurotikus állapoot idéz elő http://www.youtube.com/watch?v=lgJ6SpHZir8


Összegezve : MI van ha,Oroszország nem hagyományos módon támad


2014. szept. 15. 20:52
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
Ezek nem fegyverek, hanem bohóckodás... Minddel kisérleteztek, de nem működik egyik sem hatásosan... Bár a mikrosütő valóban hasznos...
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a Halálcsillagot még nem is említetted!
2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen tétlenül várnák a halált, és még tapsolnának is mellé! -.-
2014. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Cybertámadás esetén az amerikaiak biztosan segítenének, mivel ennek nem lenne rájuk nézve semmilyen kockázata és nem igényel nagy erőfeszítést.

Milíciák esetén (erre szerintem sem vonatkozik az 5. cikkely) már nem biztos, hogy azonnal érkezne a külső segítség, de mivel az USA érdeke a NATO fenntartása, így valószínűleg segítenének, ha erre egyértelmű felhívást kapnak. Az amerikai hadseregnek nem okozna olyan nagy kihívást, hogy legyőzzön pár ezer fegyveres felkelőt. Ez inkább csak politikai szándék kérdése.

2014. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ezek nem fegyverek, hanem bohóckodás...


Majd meglátod ha háború lesz, arcodra fagy a mosoly. Én már a videotól beparáztam, milyen lehet valójában ?:/


"Természetesen tétlenül várnák a halált, és még tapsolnának is mellé! -.-



Erre fogadnék is.


"Milíciák esetén (erre szerintem sem vonatkozik az 5. cikkely) már nem biztos, hogy azonnal érkezne a külső segítség,


Vagy soha.


"Az amerikai hadseregnek nem okozna olyan nagy kihívást, hogy legyőzzön pár ezer fegyveres felkelőt.


Úgy tudom mindenhova másokat szoktak küldeni maguk helyett -.-

2014. szept. 15. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, az USA-nak meg van hárpja meg kemtrélje, amivel simán földrengéseket okoz meg lepermetez.
2014. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy videó a 21. században hm szerintem is döntő bizonyíték, ne higgy már el minden szart amit a youtube-on látsz ilyen fegyverek nincsenek vagyis agykontroll fegyver van Tv-nek hívják és a te döntésed nézed-e vagy nem, de ha valaki mikrohullámú fegyverekben hisz az híján van az alapvető fizikai ismereteknek. Gondolom középiskolában átcsúsztál fizikából és azóta semmi tudományos cikk szaklap közelében nem voltál, és mégis olyan dolgokról döntesz amikkel a legkomolyabb fizikusok is csak ismerkednek.
2014. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:

Kár hogy ezt sose fogjuk meglátni... A mikrohullámokat már a 30-as évek óta próbálják felhasználni fegyverként, mint felforralni a pilóták vérét, és hasonló dolgok, de nem működtek...


Az agykonTROLL fegyver pedig ugyanolyan mesebeli dolog, mint az egyszarvú... NEM LÉTEZIK...


Egy háborút nem a hókuszpókusz fog eldönteni, hanem a hagyományos katonai értékrend, mint pl a gyorsaság, helyzetfelismerés, pontosság, fegyelem, csapattaktika végrehajtása...


Tudod nem ezek a fegyverek a rémisztőek, hanem egy repülőgép hordozó kötelék és egy tengerészgyalogos mui a kikötőd előtt...


Ja, és az USA nem maga megy intézni a dolgait... Pont nem ők akik mást küldenek maguk helyett...

2014. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rátévesztettetek, mert agykontroll fegyver már létezik ! Olvassátok el Drábik írását. [link]


Fizikus vagyok és tudom, hogy számos a katonai célokban alkalmazásra alkalmas technika létezését eltitkolnak és nem tanítják suliban sem, ahonnan ismerhetnétek


Nagyon valós egy ilyen támadás veszélye. Bagdad ostroma előtt bevetettek ilyet az amcsik, amitől az irakiak halálra réműltek és a feldás mellett döntöttek

2014. szept. 21. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te akkor vagy fizikus, amikor én az angol királynő. :DDD
2014. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!