Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem tíltják be at...

Miért nem tíltják be at antiszemita auswitzi legót?

Figyelt kérdés

Nem akartam elhinni ! Hogyan lehet ilyet kiadni ? Miért nem tíltakoznak az emberek ? Ez milyen országokbanban van ?


Lengyel múzeum koncentrációs tábor legója http://www.youtube.com/watch?v=1mOX0BascFM


Úzletekben lehet kapni Auswitzi náci tábort LEGO system kiadásában : http://www.youtube.com/watch?v=1mOX0BascFM

[link]

[link]

[link]


2014. szept. 22. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt szoktuk Holokausztiparnak hívni.
2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert ez egy nagyon jó játék.
2014. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne betiltani? Nem liberális világban élünk? Egyébként nekem nagyon tetszik.
2014. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez jóó! Nekem is kell! :D
2014. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, nincsenek ilyen készletek. Ezt csak úgy építete valaki és össze photoshopolt egy elég gagyi dobozt hozzá.
2014. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy ott van a videoban, hogy a lengyel múzeumban van kiállítva ilyen Auswitz, lehet tőrténelmi múzeum ezt nem tudom, a másik linkelt videoban egy öreg nő mondja el véleményét, arról hogy ilyet nem lett volna szabad piacra dobni. Ott az ára a videoban, elég borsos darab.
2014. szept. 22. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Antiszemita legó :):) Azért úgy látom, a világ gyorsan fejlődik és minden nap mutat újat... Már egy élettelen tárgy is lehet antiszemita :) Mindenesetre van ennél extrémebb is: Amerikában viccen kívül betiltották ezt a teás kannát:


[link]

2014. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ezt szoktuk Holokausztiparnak hívni."

A Lego nem zsido tulajdonban van.

Zsidok nem keszitenek ilyen "jatekot" - elhiheted nekem, en zsido vagyok.

2014. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HAHA :D. Ezen jót nevettem. Mindenki azt épít amit akar LEGO-ból, ezt nem a zsidók fogják megszabni. Mellesleg lehet ezt is zsidók csinálták, a holokauszt komoly üzlet ám.
2014. szept. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HUN_Sector ***** válasza:
58%

A múzeum megvette a művésztől (alkotótól), aki összerakta. Ez nem a LEGO gyár hivatalos készlete és ők anno elzárkóztak attól, hogy hozzájuk kössék ezt. Valószínűleg reprezentációs céllal állítják ki, hogy szemléltessék a látogatókkal a koncentrációs táborokat. Üzletekben NEM kapható.


Lego-ból egyébként harmadik felek gyártanak pl. tigris tankokat is, és egyedi dobozban összerakási útmutatóval (jó durva áron) adják el azoknak, akik arra vágynak.


Megint harmadik fél gyárt gránátokat, gépfegyvereket lego figuráknak.

2014. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!