Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Iszlám Állam Európa ellen...

Az Iszlám Állam Európa ellen is merényleteket tervez. Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Párizsi, és londoni metrók ellen.

Tényleg van félelemre ok, hogy Európában elszaporodnak a merényletek?


Én Bécsben lakok, itt kell félni? Bár nem olvastam, hogy Ausztriánál is hasonlókat terveznek, csak egyszerűen megijedtem.


Szaúd-Arábia is Amerika mellett van, és támogatja az iszlám állam eltörlését. Nemrég 120 muszlim vallási vezető írt levelet az iszlám államnak, melyben elítélik őket, és hogy az iszlámban a koránnal megy szembe minden, amit tesznek.


Van ok Magyarországon, vagy pl Ausztriában a félelemre?


Szerintetek hogyan fog ez az egész megoldódni? Mert még az arabok is elítélik őket. (Libanonban pl iszlám állam zászlót égettek)



2014. szept. 26. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Magyarországnak nem kell félnie...eddig se volt nálunk semmi terrormerénylet arabok által.


Akkor lesz vége ha kiirtják őket.

2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És Ausztria? (főleg Bécs)
2014. szept. 26. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország olyan csekély politikailag, hogy itt sosem lesz semmi


Sosem lesz vége !...mindíg lesz egy másik szervezet aki ellenáll. Akkor lesz vége, ha a földet kettéválasztják drótkerítéssel, egyikhelyre a zsidók másikba az arabok mennek

2014. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy Magyarországnak nem kell félnie. De Ausztria?
2014. szept. 26. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire besz*rva.Az amerikai hadsereg pár hét alatt szét fogja kapni őket.
2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és az a pár hét már fél éve tart.
2014. szept. 26. 19:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok besz...rva, csak Ausztria is érdekel. :)
2014. szept. 26. 19:54
 8/16 anonim ***** válasza:
3-as: és a keresztények hova mennek? :)
2014. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bécs nem hinném, inkább nagyobb városok berlin,párizs,london stb :D
2014. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A terroristák szerencsére a szimbolikusabb célpontokat szeretik, mert azoknak nagyobb a hírértéke. Ezért aztán Közép-Európa szerintem nincs nagy veszélyben, de sosem lehet tudni, mikor váltanak stratégiát.


Vége pedig sosem lesz, ahogy előttem is mondták. Amíg van két e,mber, addig lesznek eltérő vélemények, és ezek közül az egyik erőszakosabb lesz. Egyébként hozzánk földrajzilag sokkal közelebb vannak a görög szélsőbalos terrorszervezetek, mint a közel-keleti szélsőséges muszlimok.

2014. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!