Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én érzem úgy, hogy az EU...

Csak én érzem úgy, hogy az EU és Oroszország, Kína is kihasználják és kihasználták Közép-Európát?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Közép-Európa geopolitikailag fontos régió, mivel kelet és nyugat határán terül el.
2014. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
67%

usa-t hogy merészelted kihagyni a felsorolásból?különböző rakétarendszereket telepít ide az Oroszok szomszédságába.

egyébként ha éppen nincs világháború akkor globális gazdasági háború van,gondolom ezt te is sejted.

2014. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
EU és Szovjetunió. Kínának meg ilyen tekintetben köze sincs semmihez.
2014. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Napfonat ***** válasza:
100%

Ami késik, nem múlik. Ami Kínát illeti.


Amúgy pedig a globális verseny az uralkodásért és kihasználásért folyik, tehát igen: Közép-Európát enyhén szólva kihasználják.

2014. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok és egyetértek a 2.-kal. Igen, az USA-t én is kihagytam, bocsánat.
2014. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az EU-Kínai kapcsolatok elsősorban Németország, UK, Franciaország és esetleg néhány kisebb nyugati állam érdekeit szolgálják. Ezek az országok használják ki a többieket és elsősorban a keleti államokat mivel ők azok akik szopnak a kínai dömping miatt, de exportálni ellentételezésként nem nagyon tudnak, de az egyezményeknek megfelelően be kell engedniük a Kínai rabszolga munka termékeit.
2014. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Régi nagy hódítók mindig azt mondták aki a világ ura akar lenni a Kárpát medencét is el kell foglalnia és ezt nem véletlenül mondták.
2014. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, sokan mások is így érzik, de ettől még nincs igazatok. Az igazság az, hogy Magyarország közel életképtelen egyedül, mindössze annyit tehet hogy megpróbál relatíve fair üzleteket csiholni, e tekintetben speciel az EU igen jól is jön, mint politikai konglomerátum (éppen azért, mert szabályzott).
2014. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, igen, azért mondták, mert valóban el kellene, de a kutyának nem fűlik a foga hozzá, kár rá erőfeszítést pazarolni.
2014. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

9-es

Kár rá erőfeszítést pazarolni? Szerinted miért van az egész nyugat ellenünk, miért hamisítják a történelmünket, miért akarnak megosztani minden magyart és miért nem használja ki az állam, hogy a világ egyik legtermékenyebb földje van alattunk? Magyarország képes lenne az önellátásra és óriási édesvízkészletünk van.

2014. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!