Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen nemzetközi jogi követke...

Ivcs kérdése:

Milyen nemzetközi jogi következményei voltak a 2006-os izreali-libanoni háborúnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemzetközi jogi következményei nem voltak.

Gyakorlati kovetkezmenye, hogy a Hizballa azota nem merte Izraelt megtamadni, es Naszralla azota sem meri kidugni az orrat a (jol berendezett, kenyelmes) bunkerebol.

2014. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izrael azt csinál amit akar!!!!! Ha érdekel nézz utána, hogy miért.
2014. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Elozo valoszinuleg nem tudod, hogy:

- a Hizballa - minden ok nelkul - betort Izrael teruletere, gyilkolt, valamint tuszokat ejtett

- Izrael ezutan tamadott,

-a Hizballa az Izraeli lakossagot - beleertve arab falvakat - raketazta, aminek tobbszaz halalos aldozata volt. (Akkor meg nem volt vaskupola, reszben ez a haboru kesztette Izraelt a vaskupola letrehozasara, mert vilagos, hogy az arab harcosok a civil lakossagra mennek elsosorban, a hadseregtol felnek)

2014. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3.

Tudom ezt persze, de nincs igazam?

2014. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Ha az lenne, amit akar, akkor mar reg beke lenne a Kozel Keleten.
2014. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 5-ös

Törvényes irtják a palesztin lakosságot a katonák. Tudod mi folyik Gázában? Tudod miket csináltak régen és tudod mit csinálnak most? Én tisztában vagyok a dolgokkal, de te viszont tájékozódj és ne hidd el amit a cionista média hazudik.

2014. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En TAPASZTALARBOL beszelek. A foglalkozasom turista csoportok vezetese. Igy sokszor jartam mar Izraelben, a palesztin teruleteket is beleertve.

Az elet normalis, az emberek - az arabok is meg a zsidok is - derusek, magabiztosak, kedvesek.

Hogy te honnan veszed a TEVES informacioidat, arrol fogalmam sincs. Javaslom, hogy menj ki te is egy MAGAN turistautra. Azert magan, hogy tenyleg oda mehess, ahova akarsz, es ne hidd, hogy "mutatni" akarnak neked valamit, hogy kedvedre csavaroghass.

2014. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!