Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Angliánk tényleg elege van...

Ha Angliánk tényleg elege van a bevándorlókból, akkor miért nem tesz ellene?

Figyelt kérdés

Sokat járok ki és mindenhonnan (internet, helyi újságok) azt olvasom, hogy így a bevándorlók, feketék, indiaiak, muszlimok, kelet-európaiak stb...

Ezzel szemben én ezt látom (London): ahol sok nigériai él, ott azokban az utcákban minden 3. üzlet hajvágást hirdet. A fodrászok semmilyen tapasztalattal, annyi hogy megmutatták nekik, hogyan kell használni a hajvágó gépet (majd 5 perc múlva már munkaképes). Itt ha valakinek pénz kell, akkor beáll egy hétig dolgozni az egyik unokatestvéréhez. A legtöbben többet dolgoznak mint a megengedett (általában tanulóként vannak itt max 20 órában dolgozhatnak hetente), ha egyáltalán még az országban tartózkodhatnak és nem járt le már rég a papírjuk. De ott vannak az indiai éttermek is, ahol 90%-ban kézpénzzel fizetnek a minimumbér felét. Aki itt dolgozik, szintén max 20 órát dolgozhatna, ezzel szemben dolgozik heti 50 órát.

A kérdésem arra irányul, hogy az államnak tudni kell erről, még a vak is kiszúrja mi folyik itt. Ezzel szemben sosem mennek ellenőrizni, papírokat elkérni. Azt nem értem, hogy minek hangoztatják, hogy elegük van a bevándorlókból, ha közben nem tesznek semmit?



2014. okt. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesznek érte, de túl sok a munka. Van egy ismerősöm aki a bevándorlásiaknál dolgozik, és az ország egész területére mennek ellenőrzésre. De még így is rengetegen vannak akik illegálisan dolgoznak. Egyébként éppen múlt héten pénteken egy indiai étteremben vacsoráztunk amikor ellenőrzés volt. Minden dolgozótól elkérték a szerződésüket, útlevelüket. Mindent rendben találtak, nem volt illegális munkás.
2014. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A brit kormány igen liberális.


Meg úgy tudom, a múltban sok-sok évvel ezelőtt elkövettek valami hibát, hogy olyan törvényt hoztak, hogy a volt brit gyarmatokról joguk van odaköltözni az embereknek....

Akkoriban a britek azt hitték, hogy ez lehetetlen, hisz primitív népeket hódítottak meg, de ma már lehetséges...

2014. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy nincs ellenőrzés. napi szinten buknak le pakisztáni hentesek, indiai üzletek, csak épp annyian vannak, hogy ha 2-3 cég lebukik, másik 3-4 alakul a helyén. nekem egy brit barátom mondta meg a frankót, szerinte azzal hogy a kelet-európaiakat szidják, abban benne van a sok fekete, indiai iránti ellenérzés is, csak éppen őket nem korrekt szidni, de a kelet-európaiakat lehet, lévén nagyrészt fehérek, így nem lehet rásütni a rasszizmust.
2014. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 3. mondja.


A britek a kelet-európaiakon élik ki az idegenellenességüket, mert azokat nem rasszizmus szidni, meg úgysem szólnak vissza...

A feketéket, pakikat meg politikailag inkorrekt lenne...

2014. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az európai be andoas politika alaposan megbukott. A szájalás nem elég. Meg nem késő lépni.
2014. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert buta, szar, dilettáns, impotens, lusta patkány ország, és bár itt élek, és nekem is kényelmetlen lenne ideiglenesen, én mostmár örülnék ha kilépnének az EU-ból. Nem hátráltatnák tovább a szövetségi Európa felé mutató törekvéseket az örökös pózer vétójukkal, amit tüntetőleg is dobnak be, nagy sértődötten, amiért nem kapnak elég kiemelkedően kivételezett ajánlatokat Európától.


Nem azért van Angliában annyi gond a bevándorlási és menekültpolitikával, mert sok a nem-EU bevándorló és menekült szar, hanem éppen azért sok a nem-EU bevándorló és menekült szar, mert gond van a vonakozó politikával és infrastruktúrával, és ezt ők is tudják. Ezért jönnek ide, és nem fordítva.

2014. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es: "túl sok a munka" - akárcsak egy lusta szar angolt hallanék
2014. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!