Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bécs lakosságának valóban...

Bécs lakosságának valóban 38%-a bevándorlói háttérrel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Wikipédián olvastam, hogy Bécs lakosságának 24%-a bevándorló, azonban összességében 38% nem osztrák származású. Ez nagyon soknak tűnik. Jártam már párszor az osztrák fővárosban és ez nekem azért nem tűnt ennyire fel.
2014. nov. 4. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
(Budapest lakosságának kb. 4-5%-a bevándorló.)
2014. nov. 4. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Európában szárnyalt a gazdaság, amíg nálunk tombolt a szocializmus, ennek következtében masszív munkaerőhiány volt. Ebben az időben tömegesen érkeztek Ausztriába is, főleg Törökországból és Jugoszláviából emberek. Szerintem simán hihető, hogy a lakosság 38%-ának van ilyen felmenője.
2014. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért nem tűnt fel a nagy számuk, mert jelentős részben volt jugoszláv bevándorlók, magyarok, törökök lakják, így nem "színesek", azaz nem annyira feltűnőek, mint mondjuk Párizsban vagy Londonban, ahol rengeteg a fekete.
2014. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
most voltál egyszer Bécsben azért messzemenő következtetéseket ne vonj le. egyébként a németeket is bevándorlónak hívják, ezért nem látszik, de azért vannak néger is szép számmal
2014. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!