Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megtörténhetett volna, hogy a...

Megtörténhetett volna, hogy a Rendszerváltás után nem a Nyugathoz csatlakozunk, hanem az Iszlám világhoz? Pl. Irán, Szíria?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 19:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, csak az kellett volna, hogy 1990-ben a Jobbikot válasszák meg.
2014. nov. 7. 19:54
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

90-ben nem is volt jobbik.

2014. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

1990-ben a jobbikosok nagy része nem is élt :D a támogatóikra meg még várni kellet 10 évet, hogy megszülessenek :D

Most itt a nagy lehetőség, Oroszország, balkán, kelet, ne aggódj, meg fogod kapni amit akarsz.

2014. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés provokáció vagy egy vicc?:D


Hogyan csatlakozott volna Magyarország ezekhez az államokhoz, hogyha nem is iszlám, nem muszlim állam?

2014. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Az az iszlám pálfordulás is olyan, mint az orosz barátság.

Eddig rohadt komcsik voltak, most öribarik lettünk. Eddig csak mi keresztények értünk valamit, és láss csodát, iszlám szélsőségekkel nyaljuk-faljuk egymást.

2014. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

"Az az iszlám pálfordulás is olyan, mint az orosz barátság.

Eddig rohadt komcsik voltak, most öribarik lettünk. Eddig csak mi keresztények értünk valamit, és láss csodát, iszlám szélsőségekkel nyaljuk-faljuk egymást."


Mint nálatok ameddig "felszabadítók" voltak a ruszkik, szovjetek. Kb. ezek is olyan forgolódások mint amit írtam.

De szerintem azt sem értetted mire akartam célozni.


A gyengébbek kedvéért az eliszlámosodó nyugat. A sok bevándorlót meg a multiturha lázálmosok engedték be.

2014. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok egyik párt szimpatizánsa sem.

Aki nem jobbikos nem feltétlenül gyurcsány, mszp fan.


És soha egy jobbikos sem magyarázza meg nekem ezt, hogy lehetett eddig utálni valamit, most meg imádni.


Nyugaton meg a legtöbb arab egy idő után átveszi az európai szokásokat. Itt minden feloldódik egymásban :)

Nem iszlamizálódik, afrikásodik, ázsiásodik el Nyugat-Európa, hanem az itteni szokások bővülnek a bevándorlók szokásaival.

A második generációs bevándorlók már inkább németet, mint bármi mások.

100 év múlva lehet, hogy már több színebsörű fog itt élni, mint fehér, de a kultúra az a mostani nyugati értékek utódja lesz és nem a mostani Irán utódja.

2014. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

"Nyugaton meg a legtöbb arab egy idő után átveszi az európai szokásokat. Itt minden feloldódik egymásban :)

Nem iszlamizálódik, afrikásodik, ázsiásodik el Nyugat-Európa, hanem az itteni szokások bővülnek a bevándorlók szokásaival.

A második generációs bevándorlók már inkább németet, mint bármi mások.

100 év múlva lehet, hogy már több színebsörű fog itt élni, mint fehér, de a kultúra az a mostani nyugati értékek utódja lesz és nem a mostani Irán utódja."


Nagyon naiv vagy ha te még hiszel is ebben a mesében!

Akik mennek vissza "harcolni" azok egy része is már másodgenerációs bevándorlók, ottani állampolgársággal.


Azt hiszem a csodás multiturha mégsem olyan jól fog elsülni ahogy azt elképzeled.

2014. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Itt élek, minden nap látom. Te meg azzal definiálod önmagad, hogy a multikultit multiturhának mondod.

Aki a hurutinfot hírlapnak tarja nekem ne ossza az észt.


Magyarország rohad szét, miközben a jobberek azt harsogják, hogy a nyugat milyen gagyi, érdekes módon onnan ide menekülnek az emberek. Nem fordítva.

2014. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

"Itt élek, minden nap látom. Te meg azzal definiálod önmagad, hogy a multikultit multiturhának mondod.

Aki a hurutinfot hírlapnak tarja nekem ne ossza az észt.


Magyarország rohad szét, miközben a jobberek azt harsogják, hogy a nyugat milyen gagyi, érdekes módon onnan ide menekülnek az emberek. Nem fordítva."


És te oszthatod az észt aminek híján vagy?

Ráadásul a hülyeségeidet! Multiturha és kész, úgy írom ahogy nekem tetszik! :D


És ezekről nem csak a "hurutinfó" ír, elhiszem, hogy fáj az igazság, hogy a turhával a most még élhető nyugatot lezüllesztitek idővel. :)

2014. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!