Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovákok tudják, hogy a...

A szlovákok tudják, hogy a címerüket a miénkről másolták le? (a kettőskersztet)

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Na megjöttek a komplexusos szlovákok! :)
2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Nem vagyok szlovák, budapesti vagyok.

2014. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok szlovák, Pest megyei cigány vagyok, ergo magyar.

De ezt sosem értettem... Egy vita akkor jó, hogyha a két fél kompromisszumképes.

Megdöntötték azt az állítást, hogy a szlovák himnusz egy magyar népdal átszövegezése lenne, és bizonyítékokkal alátámasztották, hogy egy szlovák népdal volt a szlovák himnusz ,,múzsája"...

...Erre -mivel belátták, hogy az állítás igaz- egy olyan gyerekes támadással állnak elő, hogy elkezdenek szlovákozni.

Ne haragudjon meg rám senki, de ez színvonaltalan.

2014. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha nem árultátok volna el akkor is sejthető lett volna, hogy pesti libber szlovákbabusgatók vagytok! :D


Gyerekek, itt nem igazán a "himnuszmásolásról" van szó, hanem arról, hogy a "közös" történelmet a sajátjukénak hazudozzák, mint ha a magyaroknak köze sem lett volna hozzá.


De gondolom amikor a haverjaitok meg a magyarokat mocskolják akkor már nem szörnyülködtök annyira, elvégre elvbarátok vagytok.


Persze lehet ilyeneket mondani, hogy mindkét oldalról meg kellene békélni, satöbbi, de ezek az ellentétek nem fognak megszűnni egyhamar, nem csak itt ebben a régióban, hanem nyugatabbra, sőt máshol sem a világon a hasonló, ilyen jellegű történelmi sérelmek.

2014. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én sem vagyok szlovák,"


Nem?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__6320..


Ennél a kérdésnél meg már szlovák vagy? A % meg az írási stílus alapján gondolom. Akkor kicsit ellentmondásos a sztori nem gondolod? :D

2014. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!