Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire gondolnak tulajdonképpen...

Mire gondolnak tulajdonképpen az emberek, amikor Putyin gaztetteiről/ kegyetlenségéről beszélnek?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre az interneten hogy akárhányszor témába kerül Oroszország, mindenki diktátornak, zsarnoknak stb... nevezi Putyint és Oroszországot alapvetően (miközben ironikusan Amerikát dicsőítik) de mire gondolnak ezek alatt? Hány országot támadt meg az elmúlt évtizedben Oroszország? Hány országban szított forradalmat? Hány országban használt atomfegyvereket/tömegpusztító vegyifegyvereket? Hány országot szállt meg a természeti erőforrásaiért? Hány szövetségese ellen kémkedett? És még sorolhatnám azokat a dolgokat, amiket Amerika és a fejlett nyugat hobbiszerűen végez jelenleg is a világ minden táján. Tény, hogy Oroszország megteszi ami szükséges a befolyása és tekintélye fenntartásához, Putyin pedig erőskezű vezető aki mindennél fontosabbnak tartja a sajátjait, de ha valóban olyanok lennének amilyeneknek beállítják őket, már rég lángokba borították volna a Földet.

És mielőtt megbélyegeznétek hazaárulással: Nem vagyok oroszbarát a kommunizmust pedig annyira megvetem amennyire az egészséges, csak szeretném ha ezt tisztázná valaki, hátha én vagyok a hülye és én látom rosszul a dolgokat :)


2014. nov. 22. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

"mindenki diktátornak, zsarnoknak stb... nevezi Putyint és Oroszországot alapvetően (miközben ironikusan Amerikát dicsőítik) de mire gondolnak ezek alatt?"


[link]

[link]

[link]


Ellentmondtál Putyinnak Oroszországban? Esetleg rossz a véleményed és ezt meg is írtad? Tartós tejet már ne vegyél.

2014. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!