Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van korhatár azt illetően,...

Van korhatár azt illetően, hogy hány éves látogathat el egy szabadkőműves gyűlésre?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy beszabályozzák, hogy hány éves csatlakozhat hozzájuk, de azt nem, hogy a szabadkőműves hány éves ismerősét / családtagját viheti el egy gyűlésre.
2014. dec. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nyolc általánost kell elvégezned hogy szakmunkás lehess.
2014. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senkit aki nem tag
2014. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig valaki az egyik kérdésnél írta, hogy részt vett ilyen szabadkőműves szeánszon és hogy ott nem csak normál tagok voltak. Dobtam levelet azon válasz írójának, de nem írt válasz (és szerintem nem is fog).


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

2014. dec. 8. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kíváncsiságból utánaolvastam. 24 éves kortól lehetsz tag, de meglepő hogy ahhoz képest hogy egy titkos társaság, aki az emberek 80%-a szerint világuralomra tör, mi mindent leírnak magukról a neten...
2014. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Javaslom itt érdeklődj:

[link]

2014. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" mi mindent leírnak magukról a neten..."


Jah, csak nem igaz !


" Dobtam levelet azon válasz írójának, de nem írt válasz (és szerintem nem is fog). "


Akkor ő is csak kamuzott.

2014. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabadkőműves gyűlésre csakúgy nem mehetsz el.Vannak bizonyos feltételek.3-fokozatról tudok:Inas-a legkissebb,Legény-magasabb fokozat értelemszerűen több tudással a titkokat illetőne és Mester. De van több rang is csak nem ismerem mindet.Kivülállóként nem mehetsz el,csak ha alkalmasnak találnak és leteszed az eskütételt lehet elkezdeni a szamárlétrát.
2018. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!