Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angolul tudóknak: Rasszista...

Angolul tudóknak: Rasszista ez a videó? Lásd itt:

Figyelt kérdés

[link]

Az us.imdb.com -on is szerepel olyan kulcsszó, hogy "Reverse Discrimination", viszont lényegesen ritkábban, mint a hétköznpi ételemben vett diszkrimináció.

Azt tudtam eddig is, hogy gondok vannak az afroamerikaiakkal, de ez a kimutatás, amit a fenti videó mutat, igaz, statisztikákra hivatkozik, meglepett.

Szóval mi a véleményetek?


2010. febr. 2. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Akartam írni: "hétköznapi értelemben".
2010. febr. 2. 11:19
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
A videó kézzel-lábbal igyekszik bizonyítani a fehér rassz felsőbbrendűségét, illetve a feketék rosszabb genetikai állományát, gyengébb intelligenciáját, bűnözésre való hajlamát stb. Igen, a videó rasszista.
2010. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van az a mondás: van kis hazugság, van nagy hazugság, és van statisztika. Az, hogy statisztikára hivatkozik nem jelent semmit, ám ami inkább bosszantó, hogy manipulálni próbálnak féligazságokkal. Ez akkor derül ki, ha kezünkbe kapunk egy bármely genetika tankönyvet, és biza nem egészen úgy működnek a dolgok, ahogy azt a videó tálalja...
2010. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A "Tamás bátya kunyhójá"-ban a rabszolgaság pártolói azt állították, hogy nincsenek a feketék között a szabad életre alkalmas emberek. A videóban benne van ugyanakor ez is: "Közismert, hogy vannak jó és rossz emberek minden rasszban, de az átlag önmagáért beszél." Ez a videó tehát nem azt mondja, hogy minden néger bűnöző lenne, csak azt mutatja, hogy sokkal több börtönlakó van köztük, mint a fehérek között.

Persze az afroamerikaiknál fel lehet hozni azt a magyarázatot, hogy az őseik rabszolgák voltak, de ez szerintem nem mentség...

2010. febr. 2. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rasszista,csak tények vannak benne, ennyi az egész.

Ha nem hiszed el járj utána, nézz el egy pár napra Fro.-ba vagy Angliába akkor meglátod, én már voltam nem volt jó élmény.

2010. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmadik: Sajnos igazad lehet...
2010. febr. 2. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze, nektek mindenki hazudik aki nem azt szajkózza amit hallani akartok! A videónak igenis igaza van! A statisztika nem jelent semmit? Milyen érdekes, a nagy niggervédő könyvekben ugyanúgy statisztikákra hivatkoznak. Fogyatékosok, remélem a színesbőrűek jól ánuszon raknak titeket aztán akkor védhetitek őket, csürhe.
2010. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A teória melyet a szabadkőművesek terjesztenek hogy minden ember egyenlő,nagy hülyeség. A mai elfogadott elmélet szerint minden mai ember homo sapiens sapiens típusú. Ami a valóságot illeti,ezt a génállományt a legújabb kutatások szerint csak a neandervölgyi emberből sikerült eddig kimutatni,vagyis az európai fehér emberből.

Az afrikai és a veddoausztroid (őslakos ausztrál) feketék mind a Homo Erectus nevű emberfajjal mutatnak tökéletes genetikai egyezést,ha nem hiszed el,nézz utána a google-ba a képkeresőben nézz meg egy veddoausztroid és afrikai embert,és hasonlítsd össze az arc és csontszerkezetét egy rekonstruált Homo Erectus modellel hidd el rájössz utána hogy nem ugyanaz mint a Fehér Neandervölgyi Homo Sapiens,elképesztő a hasonlóság, csupán annyi közös van ebben a két fajtában,hogy az örökítőanyagok DNS láncai egyeznek,ezért születhet feketétől fehér fehértől fekete utód,ami egyedülálló az élővilágban. (Lásd vannak olyan állatfajok amelyek rokonságban vannak egymással,mégsem tudnak szaporodni mert az örökítőanyaguk nem egyezik.)

Ennyit erről hogy minden ember egyenlő,szerintem ez a teória megdölt.

2010. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, erről még nem hallottam, bár elég valószínűnek tartom hogy igaz!

A szabadkőművesek viszont jó lenne ha kihalnának végre, vagy táborba velük.

2010. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

tegnap 23:10

A neandervölgyi emberek kihaltak, ők voltak egyébként azok akik megették az elhullott társaik agyát.

Ha nem lenne egy faj a fehér és a fekete akkor képtelen lenne ez a kettő párosodni és életképes gyermeket nemzeni...(amire már számtalan példa volt) gondolkozz mielőtt hülyeséget írsz

2010. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!