Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Írnátok olyan forrásokat -...

Írnátok olyan forrásokat - könyveket, filmeket - amikből megismerhetem Mussolini politikáját és gondolkodását, a fasizmust?

Figyelt kérdés
független írótól természetesen, nem propagandát szeretnék olvasni - Mussolini könyvét magyarul sehol sem találom, azt ne írjátok, köszi!

2014. dec. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ormos Mária: Mussolini
2014. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Film: Tea Mussolinivel
2014. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ernst Nolte: A fasizmus korszaka. Amùgy meg semmit nem érsz, ha nem olvasod el A fasizmus doktrinàjàt, anélkül nem lehet komolyan foglalkozni a témàval. A neten is fenn van, ha meggondolod magad, akkor kikeresem a linket.
2014. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szívesen el olvasnám, ha adnál hozzá egy linket! én nem találtam meg! nálunk könyvben a Gede testvérek adták ki, de már nem forgalmazzák!
2014. dec. 24. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted:

[link]

Egy csöppet hardcore oldal, de màsutt nincs fenn.

2014. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi probléma, hozzá vagyok szokva az ilyenekhez! köszönöm a linket!
2014. dec. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!