Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dél-Olaszország vagy Magyarors...

Dél-Olaszország vagy Magyarország fejletlenebb gazdaságilag?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Magyarorszag.
2015. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Neapolitana-kent mar kimondhatom, hogy Magyarorszag.
2015. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Dél-Olaszország. Jártam Nápolyban, ami elvileg a legfejlettebb hely délolaszban és annál még Románia is jobb...
2015. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Vajon mibe fejlett Magyarország? Mi az a gazdasági tényező, amire büszkék lehetünk? Össze szerelő üzemek, bérmunkák, köz munkák.
2015. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Abban, hogy kilépsz az utcára és nem kell félned, hogy leszúrnak, lelőnek, elrabolnak, hogy ne dzsavel feléd egy csapat macskaméretű patkány, hogy az autósok megállnak a piros lámpánál, nem terjeg az utcán a bűz, ritkán van áramszünet.


Nápolyban a felsoroltakkal számolni kell, a patkánytól kezdve a gyakori áramszünetig...

2015. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon nem marad sok szabadon elkölthető jövedelme az embereknek, ez igaz és szerintem az ország legnagyobb problémája az alacsony fizetések, viszont az alapvető életkörülményeink a világ négyötöde számára irigylésre méltóak. Inkább eszek löncshúst, utazok maximum a Balatonra és mosok fogat Amodenttel, cserébe egy tiszta, biztonságos, jól szervezett Budapestért, minthogy a legújabb Gucci táskával gázoljak a szaros pelenkák és patkánytetemekből kialakult masszában egy olyan városban, ami kész időutazás Villon Párizsába.
2015. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Én már jártam Dél-Olaszországban és egyértelműen Magyarország a fejlettebb.
2015. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Nápoly valóban durva, de azért más helyek is Dél Olaszországban.

Egyébként vicces, de én pl. Nápolyt semmivel sem tartottam koszosabbnak, mint mondjuk Chivagot, vagy New Yorkot, ahol mondjuk az USÁban hűde nagy jólét van. Szóval ez a megítélés az emberek beállítottságától si függ, meg persze hogy elviszik-e a szemetet (amikor ott jártam nemigen)

De összességében lehet hogy mondjuk több a GDP (nemtom, utána kéne nézni) v vmilyen mutató

Azért vannak ott komoly bankok, vállalatok, a földművelés és a ipar is jobban működik mint nálunk, hát még a turizmus.

2015. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Az USÁ-ban sincs hűdenagy jólét, az átlagmagyar már jobban él, mint az átlagamerikai.
2015. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Az olasz
2015. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!