Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy Franciaország...

Lehetséges, hogy Franciaországban a szélsőjobboldal szervezte ezt a lövöldözést?

Figyelt kérdés

Nem szép dolog, de szerintem kitelik tőlük.

Ismerem a francia politikai helyzetet, ezért mondom.


Le Pen bármennyire is szépe mosolyog, meg illegeti billegeti magát, a felszín alatt ugyanaz, akit az apja tanított.A papa ugyanis nem egyszer akart már "kemencényi rakást" rakni zsidó származású közéleti személyiségekből.


Ennek a pártnak (is) Putyin révén bőséges anyagi készlet áll rendelkezésére.

Ezzel a merénylettel, pedig 80 százalék az esélyük, hogy győznek, a média meg amennyire felkapta ezt a hírt, van az 90 százalék is.


Ezek a terroristák profik voltak, a fültanúk szerint, franciául beszéltek egymással és nem arabul.


Elképzelhető, hogy ők rendezték az egészet?


Putyin meg már utalta is nekik a pénzt, dollárban.



2015. jan. 7. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de


1. az AK-47-es mindenki számára elérhető fegyver, akinek van egy kis pénze, az könnyen tud olyasmit szerezni a feketepiacon. Csomó bűnöző flangál AK-47-essel úgy, hogy nem élvezi Putyin támogatását.


2. az egyszerű piti tolvajok vagy bankrablók is símaszkot húznak betöréskor / rabláskor, nem kell jól képzett kommandósnak lenni ahhoz, hogy erre a felfedezésre jusson az ember.



Engemet az egészben az zavar, hogy pár órája még azt mondták, hogy eltűntek, aztán hirtelen megtalálták őket.

2015. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,az,hogy valakinek milyen az apja,nem jelenti azt,hogy a lánya is ugyanolyan. Egyébként ne haragudj,hogy ezt mondom,de borzasztó primitív vagy,ha politikai pártokat sejtesz ilyen akció mögött.

A Közel-keleten élők többsége csak álmodozik olyan életszinvonalról,mint amilyen itt van. Ezek bármit megtennének,hogy átvegyék Európa felett az irányítást,és te pont egy nacionalista,szélsőjobboldali pártot sejtesz az akció mögött? Javaslom,gondolkodj el ezen...

2015. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kis konteó, csak éppen valószínűleg semmi alapja.
2015. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Iszlám szélsőségesek,és afrikaiak között keresgesd az elkövetőket.

De inkább afrikai országból jöttek között,hisz mint már tudjuk,kitűnően beszéltek franciául,és néhány afrikai országban is idegen nyelv. Vagy esetleg még lehetnek eredeti franciák is,akik kicsit harcolgatni mentek ki az IS kötelékébe,majd most hazajönvén teljesítik a "küldetésüket".

2015. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*néhány afrikai országban is hivatalos nyelv.
2015. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Marine Le Pen apja lánya, ebben biztos vagyok.


Ezt a konszolidáltabb maszkot csak azért vette fel , mert a népesség nagy része nem fogadja be a tömény radikalizmust és ezt ő is tudja.


De, ha hatalomra kerül, akkor újra előjön az igazi énje, ebben biztos vagyok.


Ugyanez a Jobbik is, ha hatalomra jutnának, ők is ledobnák ezt az újabban felvett konszolidáltabb álarcot és előjönne a régi énjük.

2015. jan. 7. 22:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Marine Le Pen apja lánya, ebben biztos vagyok.


Ezt a konszolidáltabb maszkot csak azért vette fel , mert a népesség nagy része nem fogadja be a tömény radikalizmust és ezt ő is tudja.


De, ha hatalomra kerül, akkor újra előjön az igazi énje, ebben biztos vagyok.


Ugyanez a Jobbik is, ha hatalomra jutnának, ők is ledobnák ezt az újabban felvett konszolidáltabb álarcot és előjönne a régi énjük."


Jéé! Egy újabb jövőbelátóval van dolgunk!

2015. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Szóval a kérdés megint egy libber rettegés.
2015. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magamat, hogy elkövethették egyszerű vallásőrültek, mert azok a gépkarabélyok mindenki számára elérhetőek, továbbá mindenkinek van ahhoz esze, hogy ilyen akciónál a lebukás elkerülése végett símaszkban vagy valami arcot takaró dologban (gázálarc sötétített lencsékkel vagy lencsével) kell "dolgozni".


Kormány / Brüsszel is rendezhette, hogy alapot teremtsenek egy Patriot Act-féle törvénynek.

2015. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de Algériában mindenki beszél franciául... innentől bukik a konteó.
2015. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!