Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet megvédeni a...

Hogyan lehet megvédeni a nyugati civilizációt a barbár muszlim terroristáktól?

Figyelt kérdés
A Jobbik szerint le kell zárni a határokat és visszaállítani a halálbüntetést. A francia szélsőjobb is ezen a véleményen van.
2015. jan. 9. 17:58
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
A határokat nem lehet lezárni, legalábbis az EU-n belül. A halálbüntetéssel egyetértek, de amilyen nyomorék és igazságtalan az igazságügy, kb. senkit nem ítélnének halálbüntetésre M.o.-n még ha lehetne, akkor sem.
2015. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem állnak le a más vallásúk gúnyolódásával, akkor semmivel nem fogják tudni megakadályozni a további terrortámadásokat.
2015. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Szépen el kellene szeparálni Európát az ilyen népektől, és erősen megválogatni kit engedünk be. Ha Izrael megteheti hogy falat építtet maga köré, akkor Európának sem kellene ennyire befogadónak lennie.
2015. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Vona Gábornak eddig az iszlám volt Európa utolsó reménysége. Szóval hagyjuk, hogy ő mit akar.


Egyébként el kellene gondolkozni, hogy vajon miért pont Franciaországban történt ez és miért nem, mondjuk Magyarországon. Persze itt kevesebben vannak, de mi nem megyünk el Irakba, Szíriába, Maliba, Líbiába szétbombázni az országot. Lehet, hogy érdemes lenne átértékelni a franciáknak az elmúlt évek külpolitikáját. A fagyi visszanyalt, szokták mondani. A terroristákat Szíriában képezték ki, ahol az ellenzéket éppen a franciák támogatták fegyverekkel is. A kiadót meg nem kell sajnálni. Ugyanolyan undorító emberek, mint az elkövetők voltak.

2015. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Az is vicces, hogy egyesek ezt az eseményt a szólásszabadság diadalának tekintik, miközben a holokauszttagadást például büntetik a franciáknál.
2015. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

"A kiadót meg nem kell sajnálni. Ugyanolyan undorító emberek, mint az elkövetők voltak."

Ha most ezért a mondatodért megjelennének a kiadók és szétlőnék a fejed egy kalasnyikovval akkor azt mondanád hogy: "nem kell engem sajnálni, ugyan olyan undorító ember vagyok mint a kiadó"?


Aki ennyire vallási fanatikus az takarodjon európából, nem ide való. Érdekes hogy a zsidók, keresztények nem terveztek terror támadást a kiadók ellen, pedig az ő vallásukat is megsértették, és jóval több keresztény + zsidó él franciában mint amennyi muszlim.

2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

"Vona Gábornak eddig az iszlám volt Európa utolsó reménysége. Szóval hagyjuk, hogy ő mit akar. "


Nem vagyok Vona ügyvédje vagy ilyesmi... De ha jól olvastam a programjukban, gazdasági kapcsolatokat akart kelet felé is, ami kicsit "megbocsáthatóbb" mint amit te írtál, nem?

2015. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%

Ne csak a programjukat olvasd(van ilyen? én csak egy irracionális álmodozást olvastam sok sok oldalon át amit programnak csúfolnak-bár a fidesz 1 szavas programjánál még mindig jobb-).


"Afrikának nincs hatalma, Ausztrália és Dél-Amerika identitászavarban szenved, mivel sokszínű társadalom alkotja. Egyetlen kultúra igyekszik megőrizni hagyományait és ez az iszlám világ."

[link]

2015. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Egyet értek Én jobban tudom. válaszával.

Jobban meg kell válogatni, hogy kiket engedünk be, és nem kéne annyi menekültnek lakhatást adni. A Közel-Keleti menekülteket nem Európában kéne letelepíteni, de még csak "tárolni" sem. Olyan országba kéne őket szállítani, amelyeknek hasonló a kultúrájuk, az értékrendük, mint az övék, mert, hogy az Európai és Közel-Keleti értékrend klasszisokkal eltér, az biztos.

Továbbá aki kimegy Európából a Közel-Keletre, azt soha többé vissza nem kéne engedni. Mert az nem módi, hogy kimegy a 2-3. generációs muszlim fiatal, hatással van rá az ottani kultúra, visszajön, és elkezd az ottani kultúrának megfelelően viselkedni.

2015. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
80%
Igazabol radikalisak mindenhol vannak, van olyan europai katona is aki azza valik. Az abszolut vedelem nyilvan lehetetlen, de az ovintezkedeseket kb fedi az extenzív hatarellenorzes, plusz az (amivel a nyugat eloszeretettel all elo kifogaskent, h akkor inkabb ok mennek a Kozel-keletre bombazni...es am reszben van benne igazsag)
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!