Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen európai fővárosokban...

Milyen európai fővárosokban esélyesek olyan merényletek, mint Párizsban?

Figyelt kérdés

Melyik városokat tartjátok esélyesnek és miért?


Madrid, London, Berlin, Varsó, Bécs, Budapest, Stockholm, Róma, Bern, Prága, Brüsszel, Amszterdam



2015. jan. 11. 16:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Munkám során sokat járok Budapesten és sokat Bécsben, de főleg Bécsben félek a metrós-robbantásos-túszejtős merényletektől.

Van ok erre?

2015. jan. 11. 16:38
 2/15 anonim ***** válasza:
ha az ISIS csinálja akkor Londonban szerintem
2015. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És a többi város?


Al-Kaida?

2015. jan. 11. 16:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Bécsben pár hónapja felakarták robbantani a Westbahnhofot.
2015. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát egy 14 éves gyereket nemigen tudok komolyan venni, olvastam.
2015. jan. 11. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Párizs

London

Madrid

Brüsszel


Ilyen, hogy Prága, Budapest, Varsó nem hiszem...Hiszen mi nem bombázzuk az USA-val együtt az Iszlám Államot.

2015. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Főképp nyugati nagyvárosok és fővárosok.Közép-Európa az iszlám fundamentalisták számára nem túlzottan vonzó terep.
2015. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor Bécsben sem kell félni?

Varsóban is vagyok néha. (Kamion)

2015. jan. 12. 09:25
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy Ausztria az Közép-, vagy Nyugat-Európának számít? Mármint ilyen téren, nem földrajzilag :)
2015. jan. 12. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
A veszély mindenhol valós, de szerintem azért félni nem kell! Egyelőre még nem jutott el a helyzet odáig, hogy Európa területén mindennapossá váltak volna a merényletek. Számítani sajnos bárhol lehet rá, akár nálunk is, hiszen egyre nagyobb létszámban csatlakoznak magyarok is az IÁ-hoz. Pár hónapja volt szerencsém rövid eszmecserét folytatni Tarjányi Péter biztonságpolitikai szakértővel, ő azt mondta, hogy az igazi veszélyt az IÁ-hoz csatlakozó és onnan hazatérő, az eszmét terjesztő emberek jelentik. Elmondása szerint a veszély itthon is valós, de veszélyeztetettség szempontjából hazánk egyelőre a lista végén áll. Szóval a szó szoros értelmében félni, remegve létezni nem érdemes és ilyen mélységben ok sincs rá, egyelőre egy autóbalesetre nagyobb az esélyed és felteszem, mégis le mersz lépni az úttestre.
2015. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!