Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire tehet arról a francia...

Mennyire tehet arról a francia sajtó, ami Párizsban történt? Ha továbbra is provokálják őket csak olajat öntenek a tűzre?

Figyelt kérdés

Ha egy fanatikus vallási csoportot karikatúrákkal jellemzünk, akkor szerintem természetes hogy ilyen támadások lesznek. Nagyot hibázott az a lap, amikor ilyen karikatúrákat hoz napvilágra.

Úgy látom ,hogy még akarnak ilyen rajzokat közzétenni, ez vajon milyen hatással lesz.


2015. jan. 11. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

"akkor szerintem természetes hogy ilyen támadások lesznek"


Szerintem meg az a természetes, amikor az emberek nem gyilkolják egymást a képzeletbeli barátaik miatt.

2015. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 belapus ***** válasza:
39%

Akkor ezután senki ne mondjon véleményt semmiről ?

Esetleg tiltsák be a választásokat ?Hiszen az is véleménynyilvánítás.

Legyen tilos mindenféle művészetet ?

2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Így igaz.

Szerintem ezentúl Magyarországon az összes nő járjon burkában és csadorban, nehogy megsértsük szegény, érzékeny muszlimok lelkecskéjét és elkezdjenek itt nekünk tömegmészárolni, mert nincs nálunk Sharia törvénykezés és a nők amúgy is tiszta erkölcstelenek farmernadrágban és pulóverben.

2015. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

2: Nem, de te sem mész el egy miskolci cigánytelep közepére habzó szájjal cigány vicceket mesélni. Vagy ha mégis, akkor nem csodálkozol, ha szamurájkardot állítanak a fejedbe.


Franciaország, Németország és még több nyugati állam dugig van fanatikus muzulmánokkal, akiket ha megsértenek, már a számukból adódóan is balhézni fognak. Egymást felhergelik és ha nem lövöldözés lesz, akkor robbantás.


Szerintem az is kész csoda, hogy a mai tüntetésen nem robbantottak fel mindenkit.

2015. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Vallásos vagyok. ha valaki az én vallásommal viccelődik, szidalmazza, vagy csúfolja, azt az embert lenézem és sajnálom. nem fogom megölni emiatt. Így úgy gondolom nem volt helyes reakció az, amit tettek a terroristák, másik résszről pedig úgy gondolom az sem volt helyes, hogy ez a lap így gúnyolódott és teszi ezt továbbra is. Ha ők vállalják a kockázatot hát folytassák, hisz szólásszabadság van.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: nem hibáztathatjuk ezért a francia sajtót, elítélhetjük a vallásgyalázást, de ez épp olyan, mikor azt mondják a lány tehet róla, hogy megerőszakolták, mert kirívóan öltözködött. Hülyeség.

Viszont az szerintem igaz, hogy ha továbbra is provokálják őket, olajat öntenek a tűzre. Ezzel sajnos olyan emberek életét is kockáztatják, akik pl nem értenek egyet a karikatúrákkal.

2015. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Teljesen elítélendő amit tettek, úgy látom nem értitek a lényeget. Ne akarjátok megérteni a fanatikusokat, ők fanatikusok. Nyilván nem helyes, de attól még így fognak viselkedni. Francia sajtó ezzel csak hergeli őket.
2015. jan. 11. 18:04
 7/16 anonim ***** válasza:
5%

"Vallásos vagyok. ha valaki az én vallásommal viccelődik, szidalmazza, vagy csúfolja, azt az embert lenézem és sajnálom."


Éppen ezért kell felszámolni az összes vallást.

Elég belegondolni, hogy mi lenne akkor, ha nem létezne mondjuk a kereszténység, de valaki kitalálná és elkezdené hangoztatni, hogy ő keresztény és hisz a vízen járó faszikban és a beszélő csipkebokrokban. Szerintem egyből diliházba zárnák.


De mivel tömegesen hisznek benne az emberek, ezért vallásnak tekintik. Ez pedig elég fura.

2015. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen elítélendő amit tettek, úgy látom nem értitek a lényeget. Ne akarjátok megérteni a fanatikusokat, ők fanatikusok. Nyilván nem helyes, de attól még így fognak viselkedni. Francia sajtó ezzel csak hergeli őket."


Olvastam valamelyik hírportálon, hogy már kb. 10 éve figyelték őket a híresebb nemzetközi hírszerző szervezetek, mert már akkor is toboroztak harcosokat az arab államoknak Európában, de senki nem lépett semmit és megvárták, amíg ez lesz belőle.


És akkor a sok jobbikos és fideszes még veri a nyálát Guantanamo miatt, hogy miért kínozzák meg szegény terroristákat és miért akarnak belőlük információt kiszedni a többi gyökérről.

2015. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Arra kéne inkább választ keresni, hogy mit csinál ennyi fanatista őrült Európa közepén. S tényleg nem a hétköznapi muzulmánokat akarom megsérteni, mert mindenki tudja, hogy a hitük nem arról szól, hogy dzsihád meg lövöldözés... Nem csak úgy lesz fanatista valakiből, ahhoz elég hosszú út vezet. Alternatívaként ajánlom a hitgyülisek, jehovások meg fényevők egyházainak tanulmányozását - kb. ők is úgy szervezik be az átlagembert, mint a szélsőséges iszlamisták - csak ők szeretvallás helyett inkább gyűlöletvallásra alapoznak.
2015. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Juhé kell nekünk a fene nagy liberalizmus meg az emberek szabad áramlása bárhová. Aztán csodálkoznak miért erősödik mindenfelé a szélsőjobb.
2015. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!