Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért provokálta az iszlám...

Miért provokálta az iszlám radikálisokat Charlie Hebdo csapata?

Figyelt kérdés

Talán azt hitték, hogy nekik is van humoruk az ilyesmihez és

csak fenyegetőznek?



2015. jan. 11. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
2015. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

Esetleg simán egy terrorizmusnak álcázott titkosszolgálati akció volt.

Figyeljétek meg, néhány hónap múlva érdekes infók fognak kiszivárogni.

9/11 casus belli volt Afganisztán, Irak lerohanására, most jön Irán.

2015. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Roppant elgondolkoztató, hogy ezek után, a totális TERROR készültség és fenyegetés közben NYUGODTAN, egy MILLIÓS felvonulást rendeznek elnökökkel az élen!
2015. jan. 11. 20:12
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Az nekem is feltűnt, hogy a mai külpolitikai hírekben egy fél percet vett igénybe egy Afrikában elkövetett, 18 áldozatot követelő merénylet bejelentése, amit egy 12 éves (ha jól emlékszem) kislánnyal végeztettek el. Mivel magyarázható az ekkora mértékű különbség ? A halottak számával nem. Nem az emberi élet a legdrágább?
2015. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
egyszerű. európa ftw, többi meg le van szarva, főleg a kelet
2015. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

ma: 20:19 -nek


Na ez a RASSZIZMUS!

Francia élet többet ér mint egy afrikai?

Egyébként én sem hallottam róla, mert a csapból is csak a "Csárli" folyik..

2015. jan. 11. 20:34
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
2: Az esemény napján én is ezt mondtam. Ne tudd meg, mit kaptam érte.
2015. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

#4 Szóval szerinted az áldozatok száma alapján kéne minden katasztrófát mérlegelni? Eszerint akkor az ember élete egy mérhető dolog, számszerűsíthető.

Afrikában mindennaposak a merényletek, népirtások, járványok, stb. az, hogy Franciaországban fegyveresek megtámadnak egy szerkesztőséget nem egy gyakori esemény. Épp ezért ez van most a központban.


Kérdező:

A Charlie Hebdo rengeteg témával foglalkozott, leginkább a francia politikával, ferdítés lenne azt állítani, hogy direkt a muszlimok provokálására szakosodtak. Mindenkit kritizáltak, aki okot adott rá.

2015. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

"Szóval szerinted az áldozatok száma alapján kéne minden katasztrófát mérlegelni?"


Miért a holokausztnál nem ez megy? Állandó számháború.

2015. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Mert azt hitték, hogy Nyugat-Európában nem történhet meg az, ami "primitív" országokban, hogy néhány karikatúra miatt legyilkolják őket. Sajnos láttuk, megtörténhet... Akármennyire is provokatív vagy ízléstelen volt, amit tettek, de a saját hazájukban tették ezt, nem iszlám országokban provokáltak.
2015. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!