Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is hasonlítanak a...

Szerintetek is hasonlítanak a magyarok a törökökre?

Figyelt kérdés

Nem a kultúra, meg a nyelv, mivel ezek teljesen eltérnek.

Hanem a külső.

Persze nem mind, de sok akad.


Többször jártam már Törökországban és úgy vettem észre, hogy van hasonlóság.

A fejforma, illetve az arc ami hasonló.


Magyarországon sokszor, nem tudom megállapítani egy emberről, hogy most török vagy magyar.


De, ezzel nem vagyok egyedül.

A jó múltkor olvastam egy blogbejegyzést az Origón, ami egy Németországban dolgozó magyarról szólt.


A srác, egyszer elment vásárolni egy török boltba, ahol elkezdtek hozzá törökül beszélni.Ő nem tudott törökül visszaszólni csak németül, ezért a törökök megsértődtek rá.De, utána is alig hitték el a törökök , hogy ő igazából magyar és nem török.



2015. jan. 12. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A szomszéd bácsit Töröknek hívják.....hasonlítok rá egy kicsit. Júj! Lehet, hogy ő az apukám???
2015. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen "délkeleties" embertípus.

Ennek az okai:

-Honfoglalás előtt sok török néppel keveredtünk, és valakiben lehet hogy nem a szláv/germán vér jön ki

-Honfoglalás után egészen a 18. századik önálló népcsoport volt a kunok, azokkal is keveredtünk, ők is török népcsoport.

-Itt voltak 150 évig a törökök, és ismerték azt a régi európai úniós mondást hogy "tudja az egész hogy nálunk a puni jó".

2015. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

áhhh elrontottam. Így:

"tudja az egész únió

hogy nálunk a puni jó".

2015. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a törökök édestestvéreink így az lenne még furcsa ha nem hasonlítanánk rájuk.
2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honfoglalás előtt is volt közünk egymáshoz,a 150 év is nyomott hagyott. És a törökök is sokszínűek, vannak szőke hajú kék szeműek. A férjem török, rendszerint töröknek néznek, vannak ázsiai vonásaim, ezért. Magyarok es Törökök között is van jó pár turániai vonású, úgyhogy szerintem van aki simán elmenne itthin töröknek
2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
Szerintem is nagyon hasonlítanak. <3
2015. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Zsebemben sok kicsi sárga alma van. :)
2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A törökök büdös cigányok és úgyis néznek ki, a magyaroknak szerencsére semmi közük ehhez a barbár népséghez
febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!