Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csodálkoznak az arabok...

Miért csodálkoznak az arabok ha rajtuk gúnyolódik az európai civilizáció?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok meleg, de köszönöm szépen ebből nem kérek!


2015. jan. 17. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem rajtuk, hanem a vallásuk alapítóján gúnyolódtak, ízléstelenül szerintem ilyesmin nem csak az arabok háborodnak fel. A cikk nem az arabokról,hanem az ISIS szervezetről szól ne keverjük őket minket sem lenne jó ha kevernének fanatikus szervezetekkel.
2015. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
A homokosok kidobálása tornyokból, is csak az amerikai és zsidó-liberális értékrend elleni "kampány" része.
2015. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Elozo menj vissza a kozepkorba, vagy allj be az IS-hez! Szemet alak vagy.
2015. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Én azért végignézném, ahogy Orbánt kihajítják a Parlamentből. :D
2015. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

"Miért csodálkoznak a zsidók, ha rajtuk gúnyolódik a fél világ?"


Körülbelül ilyen szintű a kérdés bammeg.

2015. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

"Miért csodálkoznak a zsidók, ha rajtuk gúnyolódnak a magyarok"?


Gúnyolódnak, mert irigyek, hogy ők megtudják védeni a hazájukat, mi meg anno nem tudtuk az 1. vh. után.

2015. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

6: Akkor ebből pedig az következik:

"Miért csodálkoznak az arabok ha rajtuk gúnyolódik az európai civilizáció?"


Gúnyolódnak, mert irigyek, hogy ők képesek kiállni az elveik mellett és megvédeni azt, nem úgy mint az elvtelen európaiak.


Na kérdező, kis vargabetűvel ugyan, de meg is lett a válasz. Én pedig egy ilyenért simán mehetnék Franciaországban a böribe.

2015. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Az emberek többségének nem a sima zsidókkal van baja akik otthon élnek, hanem azokkal akik 25 millió holokauszt áldozatról Máv kártérítésért perléséről és hasonlókról beszélnek.

Izraeli telepesek és hasonló témában az egyetlen probléma, hogy erős amerikai hátszéllel működnek és a média csak arról ír, hogy a ha 1 Izraelit megöltek a több 100 megölt Palesztin állampolgárról nem sokat cikkeznek.

Az egyéb Zsidó-többiek probléma pedig a gazdag-szegény alapellentétre vezethető vissza.

2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha az én vallásomon gúnyolódna valaki akkor meghúzom a vállamat és lenézően mosolygok...



Nem ez lenne a normális?

2015. jan. 17. 18:55
 10/19 A kérdező kommentje:

Szó se volt zsidókról!!


Hogy jönnek idea zsidók?

2015. jan. 17. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!