Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor unja már meg mindenki...

Mikor unja már meg mindenki hogy az usa neki megy mindenkinek mikor annyira képmutató hogy banánköztársaságot csinál országokból megkínoz embereket?

Figyelt kérdés
Mikor lázadnak fel ellene vonják meg a fizetést az adózást a s*gnyalást hogy nem adnak több ásványkincset meg nem hajlandóak végignézni ahogy nekimegy kis országoknak és mindenkit megöl közben meg emberi jogokról beszél mintha a kereszténység arcát hozná a középkorból.

2015. jan. 18. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az erõ az Ur, nincs mit tenni!
2015. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha mindenki ellene menne akkor összedőlne akármilyen erős valaki ha minden ország összefogna akkor nem maradna meg.
2015. jan. 18. 11:49
 3/11 Körmendi Mátyás ***** válasza:
33%

Igazad van, döntsük be az USA-t, hadd legyen egy szép világgazdasági összeomlás és menjen vissza az emberiség a középkori jólétbe, ahol természetesen nincsenek háborúk, betegségek, éhezés és szenvedés, csak boldogság és gyönyör mindenfelé!


Hány éves vagy?

2015. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Unom, de nem tudok tenni ellene. :( "mintha a kereszténység arcát hozná a középkorból." Tovább ezt is unom, és z is az USA mérhetetlen sunyi tudati befolyása (!)-hogy a kereszténységből bűnbakot akarnak csinálni. És unom a gyakorizást -legalább ez ellen tudok tenni, sziasztok.
2015. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kettes usa nélkül minden összedől? Hát nem. Képzelt a technika a termőföld az emberek mindeni él tovább egy változik nem lesz aki terrorizáljon több millió lakost.
2015. jan. 18. 11:58
 6/11 A kérdező kommentje:
*inted
2015. jan. 18. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet utálni az USA-t az elcseszett intervenciókért (volt pár), de azért megjegyzem, hogy ha nem lettek volna itt az elmúlt 100 évben, akkor már az egész világ náci vagy kommunista lenne. Én örülök, hogy egy piaci alapú társadalom irányítja a világpolitikát, mert ezerszer jobb, mint bármilyen alternatíva. Mondom ezt úgy, hogy megjártam jópár diktatúrát és kommunista rezsimet világszerte, éltem itt-ott, tehát van vonatkozási alapom.
2015. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj legalábbis amíg nem olyan korrupt mint a diktatúra. Mert a pénz nélkül amit nem adnak oda csak csókosnak itt is le vagy láncolva. Nekem azzal van bajom ahogy viselkedik. Rettentő korrupt képmutató vietnám panama meg kitudja kinek ment neki megerőszakoltak megöltek mindenkit megkínoztak embereket emberkísérleteket csináltak még is senki nem fog össze ellenük. A kapitalizmus talán jó lehetne viszont a magatartása amerikának nagyon diktatorikus kommunista egyáltalán nem demokrácia ezért nem jó.
2015. jan. 18. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

"az USA mérhetetlen sunyi tudati befolyása (!)-hogy a kereszténységből bűnbakot akarnak csinálni."


LOL. Az USA-ban szinte muszaj keresztenynek lenni... Egy politikusnak a sikerre lenyegeben semmi eselye, ha nem kereszteny. A politikusok allandoan a kereszteny ertekrendet szajkozzak. Nem tudom honnan vetted, hogy az USA keresztenyellenes, de sajnos nem az, ugyhogy nezz utanna jobban.

2015. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megvan a napi gyűlöljük az USA-t kérdés! :-D


Én inkább azt kérdem miért nem gyűlöljük a kínaikat, akik terv szerűen irtják ki az ujgurokat a tibetieket stb.

Miért nem gyűlöljük az oroszokat, akik egy kis kelet-európai népecskéből a fél világ urai lettek hódítás által, kiirtva vagy kiszorítva az őshonos népeket.

Miért nem gyűlöljük az angolokat, azokért a barbárságokért, amiket a világ ellen a 19. században mint vezető nagyhatalom elkövettek, imperialista az USA, ismerkedj meg a viktoriánus brit birodalommal, máris jobban fog tetszeni az amerikai lobogó!

Miért nem gyűlöljük a franciákat, akik fél Afrikát rabigába döntötték? Most meg őket kell sajnálni, mert ez idővel visszaütött?

Miért nem gyűlöljük az olaszt, a törököt, a portugált, a spanyolt, a japánt, az osztrákot, a németet, hollandot,a belgát, a svédet, a perzsát, a mongolt? Ezek mind-mind kizsákmányoló nagyhatalmak népei voltak valamikor a történelem folyamán, akik rabszolgasorba kényszerítettek más gyengébb államokat pusztán anyagi előnyök miatt, nem ezeket már elfelejtettük, csak az állandó "Amerikázás" megy.

2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!