Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ellenzik sokan az...

Miért ellenzik sokan az Eurázsiai Uniót? Nem lenne jobb egy európai alapokon nyugvó szövetség tagjának lenni, aminek a vezetője Európa leghatalmasabb országa, Oroszország, mint a mostani EU, aminek Amerika a vezetője?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy maradhatnánk az USA mellett csak ő nem engedi hogy nyissunk az oroszok fele ! Az lenne a legjobb ha függetlenek maradhatnák !
2015. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

A rasszizmus és a kulturális, társadalmi fejlettség között van különbség, az oroszok szlávok, így ugyanahhoz a rasszhoz tartoznak mint mi. Ettől függetlenül még messze le vannak maradva hozzánk képest társadalmilag és kulturálisan is.

Nem azt mondtam, hogy az orosz alsóbbrendű, csak azt azt, hogy hozzánk képest egy keleti barbár népség, ezt az állításomat pedig fenn is tartom.

2015. jan. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nem lenne jobb. 40 évig volt, tudhatnád ha olvasnál történelem könyveket. Úgy hívták, hogy Szovjetúnió és bár nem voltunk teljesen a része de éppen elég volt az is amennyire azok voltunk.
2015. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
13-s inkább te olvas történelem könyvet mert Magyarország a büdös életben nem tartozott a Szovjetunióba , Keleti blokknak nevezték !
2015. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Danikám!

Te is csak minden második szót olvasol el?

Azért írtam, hogy nem teljesen voltunk a része de lényegében a fontosabb kérdésekben az Szu. mondta ki a végső szót.

2015. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország nem Európa,maradjunk annyiban.


És,nem...nem akarunk éhezni,oligarchaországot.

2015. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A rasszizmus és a kulturális, társadalmi fejlettség között van különbség, az oroszok szlávok, így ugyanahhoz a rasszhoz tartoznak mint mi. Ettől függetlenül még messze le vannak maradva hozzánk képest társadalmilag és kulturálisan is.

Nem azt mondtam, hogy az orosz alsóbbrendű, csak azt azt, hogy hozzánk képest egy keleti barbár népség, ezt az állításomat pedig fenn is tartom.

"


Ezt teljesen jól látod.

Talán nem nekünk kellene leereszkedni hozzájuk,hanem nekünk kellene felzárkózni a nyugathoz.

A barbároknak ehhez még 100 év kell.Nekünk elég lenne 20 is.

2015. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!