Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem kezd antipatikus...

Csak nekem kezd antipatikus lenni az egész charlie hebdo és a nagy szólásszabadságuk?

Figyelt kérdés

Én is elítélem amit a terroristák tettek de szerintem a hírlap már kezdi túlzásba vinni (habár eddig is túlzásba vitte a sajtó- meg szólásszabadság kihasználását).


Letartoztatni egy 16 éves lányt mert átjavította a hírlapot...hol van ilyenkor a demokrácia meg a szólásszabadság? Ő nem posztolhat bármit?


[link]


Több országban is lázongások voltak, sok halottal de ők addig nyomtatják a szennylapukat ameddig van rá igény. Az egészből egy csomó pénzt szednek össze. Mert már az egész unió mindent gazdaságba mér, mintha nem létezne más érték.


Szerintem ugyan annyira szégyentelenek mint a terroristák. Nem vagyok nagy keresztény de véleményem szerint büntetni kéne a vallással való csúfolódást.


2015. jan. 24. 00:11
1 2
 1/12 Körmendi Mátyás ***** válasza:
71%

Mindig is bírtam Molnár F. Árpit. :D


"A nyugat és az Emberiség terroristái azok az állami vezetők, akik kötelező kultuszt csináltak a Baálból és szent könyvükből, a Charlie Hebdo-ból. A Jézus Krisztusból és a kereszténységből ilyen fokú moslékot csak a Sátán fiai kreálhattak. Híveik, a Nagy Babiloni Szajha állami vezetői, királyai leépüléssel és elrettentő, járványként szétterjedő, kötelezően imádtatott morális anarchiával fenyegetik nem csak saját büdös, eddig is mélységesen megbízhatatlan és alávalóan moslék bűnöző, parazita fajtájukat, hanem az egész nyugatot és mivel a nyugat kezében van a világ média- és minden más hadiarzenálja, ezért közvetlenül fenyegetik az egész Emberiséget is."

2015. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg magat a vallasossagot kene buntetni, az elvakult vallasossagot pl lehetne kiutasitassal.

Akinek er annyit a vallasa hogy gyilkoljon miatta az kezdhetne sajat magaval.

2015. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Szánalmas az egész...


Tényleg tragikus, ami a Hebdo újságíróival történt, de lássuk be, hogy ők egy szennylap. Kicsit nevetséges, hogy ők viccelhetnek a Koránnal, ami másfél milliárd ember számára szent könyv, de ezzel a kalap szar újsággal nem lehet viccelni.


16 éves létére a lány fején találta a szöget, nagyon profi és találó a rajz.


[link]

2015. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is antipatikus ez a "Addig szabad vagy amíg egyet értesz velünk" hozzáállás, technikailag egy diktatúra is tudja ezt.
2015. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Az ugye megvan, hogy novemberben vásárolták fel a Rockefellerek az újság kiadóját? Na ezért nyomatják most ennyire az újságot. Két legyet ütnek egy csapásra.
2015. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt honnan vette a hibbant Molnár F., hogy lány volt? Fiút vettek őrizetbe. Nekem sem jön be a Charlie Hebdo-féle stílus, de ha már az a szólásszabadság/sajtószabadság része, akkor az is legyen az, amit a gyerek rajzolt. Mert így meg k. nagy kettős mérce, nem mellesleg csak egy újság címlapját parodizálta, nem egy vallást.
2015. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rubicon87 ***** válasza:
75%

Inkább ezt a cikket olvassátok el mint hogy ennek a szerencsétlennek az írását.


[link]

2015. jan. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rubicon87 ***** válasza:
83%

Túl friss az emlék, túl nagy a félelem az emberek elvesztik a fejüket. Nem is olyan rég több mint egy tucat ember halt meg a szólásszabadság nevében, azért mert úgy gondolták azt rajzolhatnak le amit akarnak. Azt, hogy ezt valaki szennyek érzi vagy nem ne firtassuk, mert a lényeg nem ez. A lényeg maga az elv, az az elv amiért lelőtték azokat az embereket ezt az elvet most a francia társadalom saját maga tapos el azzal hogy ezt a kislányt elvitték a rendőrök. Ezek szerint hiába haltak meg azok az emberek?


Remélem mikor a félelem eloszlik, és visszatérnek a normális hétköznapok, az emberek képesek lesznek átértékelni a válság alatt elkövetett hibáikat és tanulnak belőle, mivel csak így képes fejlődni a társadalom.

2015. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is olyan rég több mint egy tucat ember halt meg a szólásszabadság nevében, azért mert úgy gondolták azt rajzolhatnak le amit akarnak."


Pont ennek tükrében nevetséges hogy letartóztatták a kölyköt..

2015. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

#7: Én inkább ezt javasolnám, bár angolul van:

[link] , de egyike azon kevés cikknek, ahol bővebben írnak a France 3 híréről, plusz más eseteket is felsorolnak.

2015. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!