Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet, hogy Vlagyimirovics...

Lehet, hogy Vlagyimirovics ezért is jött Magyarországra?

Figyelt kérdés

[link]


Kevesen tudják, de már alakulgat egy új magyar buszgyár.

Persze, ez a cég nem csak buszgyártással foglalkozik, ha csak azzal foglalkozna nem élne.



2015. febr. 18. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hurrá! Újabb orosz hitel, olyan buszokra, amit csak az oroszoknak lehet majd eladni.
2015. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hányadik új magyar buszgyár lesz ez már? Nem új buszgyár kell ide, abból már van sok, hanem egy új magyar, világpiacon is versenyképes busz, amit el lehet adni a volánokon kívül másnak is.
2015. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valahol el kell kezdeni.Oroszország, Kazahsztán jó kiindulópont lenne.


Világpiacon versenyképest meg nagyon nehéz csinálni és nagyon sok pénz kell hozz, hiszen olyan versenytársak vannak, mint a Volvo, Man, Mercédesz...stb

2015. febr. 18. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

"Nem új buszgyár kell ide, abból már van sok, hanem egy új magyar, világpiacon is versenyképes busz, amit el lehet adni a volánokon kívül másnak is."


Jobb ötlet. Mi lenne ha egyáltalán nem buszokkal foglalkoznánk, hanem valami versenyképesebb termékkel.

2015. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Világpiacon versenyképest meg nagyon nehéz csinálni és nagyon sok pénz kell hozz, hiszen olyan versenytársak vannak, mint a Volvo, Man, Mercédesz...stb"


Márpedig vagy megtaláljuk a módját, hogy világpiacon versenyképes termékeket állítsunk elő, vagy meg kell elégednünk ezzel a bérszínvonallal ami most van.

2015. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megint mindenki birka módjára bégeti a marhaságot. Milyen sok magyar buszgyár? Miről beszéltek? Versenyképesség? A magyar buszok 70%-a 20-30 évnél öregebb és bármikor széteshet. Lenne rá megrendelés, higgyétek el.


Mellesleg csak mondok egy olyant, hogy NABI. Keressetek rá... méghogy nincs piaca...


De igazatok van, inkább maradjunk meg összeszerelő üzemek, nehogy még véletlenül az oroszokkal kelljen bizniszelni. Még szerencse, hogy nem ti ültök odafent a nyakunkon.

2015. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jöhetett volna valami jobb hírrel is. Pl: nekünk adja Kárpátalját, ha építünk oda még két atomerőművet.
2015. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy miért jött és miért tér vissza, azt itt a GyiKen valaki nagyon szépen megfejtette. Az ő írását idézem:


"A sötétben ücsörögve, a kandalló parazsába bámulva ült Vlagyimir magányosan a szobájában. Könnyes szemmel gondolt vissza azokra a pesti naplementékre, amikor a szerelmével, Viktorral sétálgattak a Duna parton. Még mindig az arcán érzi, ahogy Viktor egy fülledt nyári estén egy érzéki csókkal lepte meg őt, miközben épp a felcsúti akadémia szereplését követték nyomon a tévében.


- V-Viktor...


- Shh.... semmi gond Vlagyimir - mondta Viktor - hagyd, had történjen meg.


- De Viktor - mondta elcsukló hangon Vlagyimir - én házas ember vagyok, nekem nem szab...


- Hogy mit szabad és mit nem azt mi döntjük el.


- Ez akkor sem helyénvaló. Gondolj csak a feleségedre.


- Az a frigid pi€sa már évek óta nem hajlandó lefeküdni velem.


- Na de Viktor, ez....


Egy forró csókkal Viktor Vlagyimírba fojtotta a szót. Az öreg orosz hideg szibériai szíve egyszer csak olvadni kezdett, mint a sarki jégsapkák. Soha nem engedett az érzéseinek, a KGB arra nevelte, hogy a testi vágyakat nem helyezheti a Párt ügye elé. De ez az este más volt. Ott ültek ketten, két szerelmes férfi, akik a tiltott kapcsolatukat élték meg, miközben a tévében Mészáros Lőrinc mesélt arról, hogy mennyire modern az új, 3 milliárdból készült telepe.


- Mond ki Vlagyimír, mond ki!


- Viktor... tudod, hogy nem szabad.


- Mond, hogy szeretsz, vagy már nem érzel irántam semmit sem? - kérdezte Viktor, miközben szemei sarkában könnycseppek kezdtek el gyöngyöződni. - Én szeretlek, ne tagadd meg az érzéseidet.


- Viktor...


Ekkor Vlagyimír minden előzmény nélkül a hátára döntötte Viktort és letépte róla a flanelingét.


-... akarlak. - mondta Vlagyimir mély hangon.


Ezek az emlékek futottak át Vlagyimir fején a kandalló parazsába bámulva. 8 hónap telt el azóta és 8 hónap óta nem érzett ehhez fogható boldogságot. Egyszer csak hirtelen megcsörrent a telefon. Vlagyimir morcosan az asztalához csoszogott és felvette a telefont.


- Da?


- Vlagyimir....


Az orosz szíve gőzkalapácsként kezdett el verni hirtelen. Tudta ki szólt bele a telefonba és tudta, hogy mit fog kérni.


- I-igen?


- Nincs kedved lejönni valamikor Magyarországra? - kérdezte Viktor.


- Hát nem is tudom - kérette magát Vlagyimir - tudod mostanság sok dolgom van, tudod Szíria meg a Krím...


- Ne keress kifogást szerelmem. Most vettem egy új ágyat és úgy illendő, hogy felszenteljük azt a szerelmünkkel.


- Rendben - mondta Vlagyimir - amint lesz időm, lenézek hozzátok.


- Oksa, várlak. Puszi! - mondta Viktor, majd pedig letette a telefont.


Vlagyimir újra érezte, hogy él, a szerelem, mint nitro tombolt a testében és, mint egy izgatott kisgyerek, aki a karácsony reggelét várja, Vlagyimir lefeküdt és boldogan várta, hogy mit hoz a jövő."


Engem meggyőzött!


(a komment eredetije itt olvasható: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__830.. # 4/24)

2016. dec. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!