Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországban létezik "nyugat...

Oroszországban létezik "nyugatos" párt vagy szerveződés?

Figyelt kérdés
Az nyilvánvalóan nem igaz, hogy mindenki egyként támogatja Putyint. Szóval léteznek ilyen ellenzéki mozgalmak, akik Oroszországot egy nyugati típusú demokráciaként képzelik el?
2015. febr. 20. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek.


De, eléggé figyelik őket.

Emellett, Oroszországban törvényileg tiltják, hogy külföldről lehessen pártot pénzelni.

2015. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Látom a kérdező már félti a nyugatias-kényelmes"úri"világát...


Oroszországban EZ a helyzet jelenleg:


[link]


"A 2011-es orosz parlamenti választásokat megnyerte az Egységes Oroszország (JeR) „hatalmi párt”, a szavazatok 49,41 %-val (32 529 450 érvényes szavazattal), második lett az Oroszországi Föderáció Kommunista Pártja (KPRF) a szavazatok 19,15 %-val (12 606 882 voks). Több, mint 8 millióan szavaztak az Igazságos Oroszországra (13,23 %), 7 670 478 voks érkezett a Liberális-Demokrata Pártra (11,68 %)."


Mint látni a kommunisták meglehetősen biztos lábakon állnak hiszen ők a legerősebb ellenzéki erő és kőkeményen hajtanak hogy a 100 éves évfordulóra átvehessék a vezetést.


Jobboldal?


Az gyakorlatilag nincs...


"...a másik három indulónak (Oroszország Patriótái, Jobb Ügy, Jabloko) nem sikerült átlépniük az 7 (5) %-os küszöböt. A legnagyobb parlamenten kívüli erő a Jabloko lett 3,42 %-al (2 252 000 szavazattal), a másik két formáció még az 1 %-ot sem érte el."


Vlagyimir Vlagyimirovics a keddi tévés közvetítést is úgy kezdte este(láthattuk)hogy a nácizmust hozta szóba. Oroszországban(a Szovjetunióban)nincs helye a jobboldalnak és"testvérének"a nácizmusnak.


Én mindig is szerettem tiszteltem és becsültem Putyin elvtársat de a keddi munkalátogatása óta egyesnesen ódákat zengek róla. A koszorúzásai nagyon-nagyon szívhez szólóak voltak és bevallom hogy...engem lekenyerezett.


Mintahogy őt is"hájjal kenegette"a MI miniszterelnökünk aki a sajtótájékoztató végén olyan dicséretet"vágott ki"Putyin elvtárs felé hogy Vlagyimir Vlagyimirovics is alaposan meghatódott a dicsérettől. Látszott hogy jólesett neki.


Nálam keddtől a 15 legnagyobb ember"időrendi sorrendben":


-Marx

-Alekszandr Uljanov

-Luigi Lucheni

-Lenin

-Krupszkaja(Lenin neje)

-Dzerzsinszkij

-"Sztálin"(vele mindig vacillálok...)

-Kun Béla

-Szamuely Tibor

-Zoja Kozmogyemszkaja

-"Rákosi Mátyás"(vele is...)

-Kádár elvtárs

-Brezsnyev

-Orbán Viktor

-Putyin

2015. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Putyin kiejtette Aczél Györgyöt és mostmár a"csapat"nem változik tehát se be se kikerülni nem lehet.
2015. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!