Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezekkel a koszovóiakkal most...

Ezekkel a koszovóiakkal most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Menekültkérelmet adnak be, miközben ők nem is menekültek.

Ők illegális bevándorlók.


Van ez a sok hűhó a semmiért, aztán pár hónap múlva, mikor már elbírálták a kérelmet, akkor meg visszatoloncolják őket, ergo a befogadó ország megveszi nekik a repülőre a jegyet.


Biztosra veszem, hogy nem kapnak menekültstátuszt.

Koszovóban nincs diktatúra, nincs már háború több, mint 10 éve.

Az életszínvonal, hát az rossz.De, emiatt ők nem lesznek menekültek, hanem illegális bevándorlók maradnak.


Ennyi erővel fél India meg Afrika is elkezdhetne menekültkérelmet beadni az EU-hoz.



2015. febr. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem kapnak menekültstátuszt. Gyakorlatilag a benyújtást követő 24 órában már el is tűntek az országból.
2015. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Kéne megint Jugoszlávia. Akkor rend és béke uralkodott arrafelé. Mi is nyaraltunk az Adrián még 84-ben és...piszok jó és kényelmes életük volt a jugóknak. Aztán elkezdtek 90 körül cirkuszolni aztán mára van pár gazdag meg rengeteg szegény.


Ez jó?


Nekem tökmindegy én nem ott lakom...

2015. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy akkor minek kellett a függetlenség nekik.


Nem mintha a szerbeket sajnálnám érte amiért elvesztették.

2015. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

"Én azt nem értem, hogy akkor minek kellett a függetlenség nekik."


A magyarnak minek kellett a rendszerváltás?


Az ember végtelenül buta és könnyű megvezetni hogy a nyugati szomszédnál a kerítés is kolbászból van és a "túrista"már kevés...


Mi is bedöltünk aztán mostmár érezzük egy ideje a hülyeségünket...

2015. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Németországba tartanak.

Ott korábban, ha beadták a menekültkérelmet, 8-10 hónapig tartott az elbírálás. Addig ellátást, segélyt kaptak az államtól. Mire hazatoloncolták őket összejöhetett 3-4 ezer euró. De már Németországban és az EU-ban is szigorítottak a szabályokon, így szerintem alább fog hagyni ez a bevándorlási hullám, mivel rájönnek, hogy nem éri meg.

2015. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!