Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Orosz imádat elég nagy...

Az Orosz imádat elég nagy méreteket öltött manapság szép hazánkban. Ez csak a fiatalabb korosztályra jellemző, vagy az idősebbek (40-50 felett) is így gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a 80-as években kifejezett szovjet utálat volt az országban úgy emlékszem.
2015. febr. 21. 23:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Már megint egy ilyen remek kérdés ...
2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Ostoba tinik tolják. De lemegy majd ez mint az emó, meg a többi tinibaromság. Fogalmuk sincs az oroszokról, így élik ki a lázadásaikat.
2015. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

"Ostoba tinik tolják. De lemegy majd ez mint az emó, meg a többi tinibaromság. Fogalmuk sincs az oroszokról, így élik ki a lázadásaikat."


Ez mit is akar jelenteni ?

2015. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Talán át kéne gondolni a kapitalista nyugat bomlasztó hatását, és felfogni, mennyivel jobb volt a szocializmus idején, fiacskám!
2015. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

'Talán át kéne gondolni a kapitalista nyugat bomlasztó hatását, és felfogni, mennyivel jobb volt a szocializmus idején, fiacskám!'


Neked talán azt kéne átgondolni, miért is bukott meg a nagyra tartott cuclizmusod...

2015. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Hogy ők hogy gondolkodnak, azt nem tudom, de én úgy vettem észre, hogy itt általánosan az aktuális hatalommal szemben helyezkedik el a közvélemény, tehát ez nem egy új dolog, ahogy nem is meglepő mivel a periféria államokat senki sem kezeli úgy, mint egyenlő partnereket.
2015. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 hollófernyiges ***** válasza:
43%
A Fidesz meg a Jobbik elitjét Putyin megvette kilóra, ezért nyomják az oroszbarát propagandát és ezért érzik a híveik, hogy igazodniuk kell. Jól látszik. hogy 2008-2010 körül kezdődött, korábban mindkét párt oroszellenes volt.
2015. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy az előttem llévő írta. A fityót meg a dzsobbikot megvette putyesz, a híveik meg azt mondják amiketa sájukba adnak mert egy önálló gondolatuk sincs. Ha éppen majd liberó amerika imádó lesz a két pártból akkor a híveik is azok lesznek. Ez nálunk ígymegy sajna ha valaki egy pártnak a rajongója lesz az tökmindegy mit csinál ők akkor is rajonganak érte.
2015. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 6,7,8-as írásban lehet igazság szerintem.
2015. febr. 22. 09:15
 10/27 anonim ***** válasza:
38%

Ki az ellenség? Aki a múltban tartotta megszállva az országunkat, vagy aki most?

Az ellenségem ellensége pedig a barátom.

2015. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!