Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tudhatott Borisz Nyemcov?

Mit tudhatott Borisz Nyemcov?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tudhatott Borisz Nyemcov orosz politikus?Szerintetek ki ölhette meg és mi oka lehetett rá?

2015. márc. 5. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Amerikai/EU-s/zsidó ügynökök ölték meg, hogy Putyint nehéz helyzetbe hozzák. Putyinnak nem állt érdekében, hogy az ellenfeleit eltegye láb alól, hiszen régóta stabilan vezeti a népszerűségi listát Oroszországban.
2015. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Ismeretlen tettes ölte meg, állítólag elég amatőr módon. Ez gyakorlatilag ki is zárja a politikai összeesküvést.
2015. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
(annyira azért nem lehetett amatőr..) 1-esnél a pont szerintem. Puty nem csinált volna belőle mártírt.
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"annyira azért nem lehetett amatőr"


Miért is?

2015. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
miért ne? megtalálták? a Kremlnél lő? és nincs meg?
2015. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy semmit nem tudott, csal nőtt a népszerűsége.

Ez pedig veszélyeztette Putyin egyeduralmát. Ezért nem fogják megtalálni a gyilkosát.

Az USA-nak semmi köze hozzá.

2015. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még nem hallottál olyan gyilkosról, akit nem kaptak el soha? (Pláne nem az első pár napban.)
2015. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a reptoid illuminatik voltak, hogy Putyin nagyúrt befeketítsék, amiért az beleköpött a levesükbe.


Egyébként elég sok embernek oka volt rá. Voltak fura üzleti ügyei, szóval akár egy sima maffia leszámolás is lehetett.

2015. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én sem hinném, h Amerikának köze lenne hozzá. De egyesek szeretik a világ minden eseménye mögött az USA-t látni.
2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
"szeretik a világ minden eseménye mögött az USA-t látni" -hogy, miért? nem tudom, pedig olyanok mint a ma született báránykák :D :D :D
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!