Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Oroszország megszállná...

Ha Oroszország megszállná Svédországot, akkor megtudná változtatni?

Figyelt kérdés

Ugyebár, mostanában nem komcsiként, hanem laza fasiszta, jobboldaliként nyomulnak az oroszok.


Ha megszállnák Svédországot, ideológiai "átmosást" is kapnának, akkor Svédországnak visszaváltozna, normálissá?



2015. márc. 16. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert most Svédország épp nem normális? Pláne, úgy nem normális, hogy az oroszoknak kell "rendbe rakni"?
2015. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szörnyülködve nézem, hogy régóta megszállták a portált tudatlan 20 év alatt egyedek, akiknek a szellemi, értelmi színvonala a nyolcadik osztály szintjén maradt...
2015. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Föciből hányas vagy(voltál)?Szerinted ezt csak úgy hagyná az EU meg a NATO?
2015. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha neked az a nem normális, hogy LMBTQ emberek házasodhatnak és gyereket vállalhatnak, akkor gratulálok...


Egyébként meg Uniós tagokat NEM HINNÉM , hogy megakarna támadni Oroszország.

2015. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Aha,de normális most!!!!
2015. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

A normalitásra azért mindig vissza lehet terelni az embereket, legalábbis remélem. Bár nem valószínű, hogy Oroszország bármit is akarna Svédországgal kezdeni.

#4 Ha neked normális, hogy b_zik, leszbik, pedofilok és egyéb betegek házasodhatnak, akkor veled van valami probléma.

2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

# 6


Azért,mert te betegségnek tartod a homoszexualitást,attól még nem mindenki tartja annak.

A svédek 70%-a elfogadja a házasságkötésüket is. Ha nem tetszik,nem mész oda,de ne szóljál már bele más ország dolgaiba.


A sévdek tolreánsak,még a higagyú bevándorlókkal is,szóval kedves kérdező,az "orosz modell" ott nem működne,akármennyire is vágysz rá :D

2015. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
A svédek nem toleránsak, hanem agymosottak. Nem szólok bele a dolgukba, csak sajnálom őket, mert a saját sírjukat ássák a szélsőséges liberalizmusukkal.
2015. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A menekültek,bevándorlók terén valóban agymosottak,de a többi téren nagyon aranyos,dolgos,szorgos nemzet.
2015. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

4. vagyok és meleg. Sokáig elhittem a jobbik és a vallásosok baromságait, meg is akartam változni.


Aztán rájöttem, hogy addig egy zavaros elméletekben hívő ember voltam, mostmár jobban érzem magam.

2015. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!