Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Marseille csak Nyugat-Európa...

Marseille csak Nyugat-Európa legveszélyesebb városa, vagy egész Európáé?

Figyelt kérdés

[link]


Azt, hogy egész Európáé én azt nem igazán hiszem el.Bulgáriában, Romániában biztos, hogy vannak rosszabb városok, nem beszélve Szerbiáról.



2015. márc. 16. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Marseille csak francia tekintetben veszélyes, mert tele van csóró bevándorlókkal, akikkel nem tudnak mit kezdeni.

Kelet-Európában bőven vannak jóval keményebb helyek, és itt most nem az épp háború súlytotta Donyeckre gondolok.

2015. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam pár hónapot Marseille-ben (mivel oda delegáltak); nem vészes. Nem éreztem veszélyesnek, igaz, hogy nagyon durva környékeken nem is jártam.

Tényleg nagyon sok a hajléktalan, ámde nem találkoztam durva kéregetéssel. Sőt; a rendőri jelenlét is igen masszív és az állomásokon fekete sapkás / Famas-os katonák járőröznek (de angolul alig makog valaki, úgyhogy érdemes pár alapmondatot betanulni franciául)


A munkatársaim szerint pl. Párizs sokkal durvább - közbiztonsági szempontból - mint Marseille.

2015. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.

Pedig Marseille rosszabb hírű, mint Párizs.


Én meg Párizsban jártam, nekem nem tűnt annyira vészesnek, igaz én sem mászkáltam külső, balhés területeken.

Párizs elég rendesen be van kamerázva, szerintem ez sokat segít rajta.

2015. márc. 16. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű,hogy egy olyan csodás országban,mint Franciaország,ilyesmi problémák előfordulnak.

Pénzügyi gondjai nincs az átlagembernek,nyugodt az élete.

Majd jönnek a bevándorlók,és még joga sincs ahhoz,hogy franciaként ott sétáljon éjszakánként,ahol akar..

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha itt járőröznének fekete maszkos rendőrök, az egy idő után sértené valaki méltóságát. Hallottam róla, hogy Marseille nem túl biztonságos város, de gondolom ez csak egyes részeire igaz. Egyébként Franciaországban valszeg nem a legnépszerűbb közbiztonság szempontjából.
2015. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!