Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért támadnak egyre több...

Miért támadnak egyre több magyar honlapot az ISIS hackerei? Reális veszélyt jelent ez?

Figyelt kérdés

Csak 3 példa máról:

[link]

[link]

[link]


Gyerekkekkel foglalkoznó honlap, valamint helyileg Enying és Zsana... Én szerintem komolyabban kéne venni a dolgot. Vélemény?



2015. ápr. 8. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
3 szó: unatkozó fiatal programozók...
2015. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Elég kizártnak tartom, hogy ez az ISIS.

Szerintem csak vicces kedvű egyének.

2015. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mert az ISIS EnyingFM-et heckel. Nyilván.
2015. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rejtett youtube videó is (szélesség & magasság 1 képpont), ami csak arra jó, hogy növelje a nézettséget, természetesen autoplay = 1 (azaz elindul azonnal). (ha megnézed a forráskódot, látni fogod)

A flash videókat én blokkolom, szóval nem tűnt volna fel.


Egyébként az, hogy "feltörnek" low-security honlapokat, attól még nem kell berezelni. Írd be a google-be: "how to hack a low-security website" - kidob egy csomó oldalt.

2015. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy nagyon hülye vicc.
2015. ápr. 8. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezek olyan oldalak amiknek az égvilágon semmi befektetésük nincs a "biztonság"-ra. Márpedig informatikus tanoncként tudom, hogy az is egy nagy befektetés, ezeket az oldalakat egy gyerek is fel tudja törni ha egy minimálisat is ért az infóhoz, mert teljesen insecure oldalak.

Ezeket nem távol keletiek, hanem magyar (szerintem: alacsony növésű, vézna) "kollégák" törték fel akik nem tudnak mit kezdeni az életükkel, mert nincs egy csaj se, aki rájuk nézne.

2015. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Biztos hogy " Moroccanwolf " névvel nem egy akár magyar csnálta?

Akármilyen nevet is írhat oda, ha már egyszer feltörte..

Gyenge pontokat keresett, és sierült.

( Internethasználó vagyok )

2015. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy ezek nem az ISIS-hoz kapcsolódnak.


Lehetségesnek, sőt, biztosnak találom, hogy Rakkába is eljutott a hír, hogy Magyarország épp mérlegeli, küldjön-e katonákat a térségbe, de azt viszont kétlem, hogy az épp egyre nagyobb nyomás alatt álló Iszlám Államnak az lenne a legfontosabb dolga, hogy jelentéktelen magyar honlapokat támadjon meg, hogy ráijesszen a magyar lakosságra.

2015. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból mindenképpen van valós veszélye, hogy ez a mocsok hatalmas mértékben terjeszkedik. Hihetetlen pénzek és technika van mögöttük. Náluk az a legnagyobb veszélyforrás, hogy az ideológiájuk terjesztésével olyan távolságokba is eljutnak, ahova fizikailag nehezebb. De mindenhol találnak velük szimpatizáló őrültet, így a világon bárhol feltűnhetnek. Az propagandájuknak pedig valamiért sokan bedőlnek. Az, hogy bizonytalanságot teremtenek (nem tudhatod, hogy a szomszédod véletlenül nem egy terrorista), hogy származástól Függetlenül vannak követőik, hogy kiszámíthatatlan, mikor és hol csapnak le, ez nagyobb veszély, mint egy nyílt hadüzenet, mert erre nem lehet felkészülni. Ha a parlament elfogadja ezt az agyatlan ötletet, hogy katonákat küldünk oda, akkor ez a veszély egyre valósabb lesz. És az a félelmetes, hogy földrajzilag sem vagyunk olyan messze...
2015. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
zsidó kreálmány az egész. Ők pénzelik, usa felfegyverzi.
2015. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!