Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az Eurázsiai...

Sandorka25 kérdése:

Szerintetek az Eurázsiai Unióval jobban járnánk mint az Európai Unióval?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem! De ezt a kérdést is kétnaponta kiírják, meg jó, hogy már nem az OPEC-hez akarnak csatlakozni egyesek. :-D
2015. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi az az OPEC ??
2015. ápr. 10. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A srác kérdéseiből néha kicsit úgy érzem, mintha az elmúlt húsz évben burokban élt volna, most meg a gyakoris kérdésekkel és válaszokkal próbálná behozni ezt a lemaradást. :D
2015. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sokkal jobb lenne, mert végre lehetne törvényesen verni a melegeket és a liberálisokat, akik felforgató elemek a Nemzeti Együttműködés Rendszerében, az ellenzéket pedig börtönbe lehetne csukni, és akkor senki nem akadékoskodna amiatt, hogy minek kell ötezres stadiont építeni Karakószörcsökre, miközben négy mentőautó van az egész megyében, amiből három csak stadionösszeomlás esetén kap kifutási engedélyt.
2015. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok választani :D
2015. ápr. 10. 15:37
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem! Felejtsétek már el az uniókat, minden unióval csakis szarul járhatunk.
2015. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem sokkal jobb lenne, mert végre lehetne törvényesen verni a melegeket és a liberálisokat,"

Eddig olvastam, tovább felesleges. Az ilyenek végett szégyenlem sokszor, hogy ide születtem.


Eurázsia pedig kell a fenének.

2015. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig olvastam, tovább felesleges. Az ilyenek végett szégyenlem sokszor, hogy ide születtem."


Én meg az olyanok miatt, akik annyira szűk látókörűek és buták, hogy nem képesek ad1 végigolvasni egy hozzászólást. ad2. A kérdés kontextusába helyezni ad3: Rájönni, hogy mi is az az irónia. Bár látom sok válaszolónak (nem csak itt rengeteg más kérdésnél is), nehezen esnek le a dolgok...

2015. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Én nem pártolom az Eurázsiai uniót, fél lengyelként szabadon tudok mászkálni határőr meg minden nélkül az Európai unió összes országában.


Max akkor támogatnám az Eurázsiai uniót, ha Orszország demokratikus lenne, de ilyen sose lesz...

2015. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
7-es, én meg az ilyen egybites, olvasni, a szó szerinti jelentésen túl értelmezni már semmit nem tudó IQ-huszárok miatt, mint te.
2015. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!