Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hillary Clinton-nak milyen a...

Hillary Clinton-nak milyen a viszonya Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Múltkor a munkahelyemen arról beszélt valaki, hogy egész jók az esélyei Clintonnak, erre hallottam amint két politikában jártasabb munkatársam azt reagálta erre, hogy hát az nekünk bizony nem túl jó hír. Nem vagyok a politikában olvasott, így nem tudom mire gondolhattak. Valaki fel tudna világosítani, vagy van tippetek mire gondolhattak?

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 18. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Clinton jó lesz.

Csak a jobbikosok és a fideszesek pattognak, hogy már megint nem lesz begyepesedett, háborúmániás, szektás keresztény (republikánus) elnöke az USA-nak.

2015. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Még mindig nem értitek meg, hogy a USA-ban nem elnökök, hanem bábok vannak.
2015. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Az amerikai politikai elit a zsidók kívánságait lesi, a demokraták ugyanúgy, mint a republikánusok. Ennélfogva semmi jót nem remélhetünk tőlük, Hillary Clintontól sem.
2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
A világon mindenhol a politikai élet az üzleti élet kiszolgálója. A pénz hatalma sokkal nagyobb, mint a törvényé.
2015. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!