Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még rajtunk kívül olyan...

Van még rajtunk kívül olyan ország, ami "saját magával határos"?

Figyelt kérdés
Csak pár hungarista ismerősöm jön ezzel mindig, mert hogy miért kell trianont visszacsinálni, stb.
2015. ápr. 30. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

6# Én osztrák vagyok, Ausztriát is rendesen megcsonkították de mégis más a helyzet mint Magyarországgal. Ott csak Krajna, Isztria, Dél-Tirol tartozott szervesen az országhoz, még mondjuk Csehország igazából sohasem csak afféle meghódított tartomány volt, ezzel szemben a Kárpát Medence mindig is Magyarország része volt.

Nem tudom ti hogy vagytok de jó lenne az EU helyett újra létrehozni egy Ausztria-Magyarországot, ami Nagy Ausztriából és Nagy Magyarországból állna.

2015. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ti hogy vagytok de jó lenne az EU helyett újra létrehozni egy Ausztria-Magyarországot, ami Nagy Ausztriából és Nagy Magyarországból állna."


Rohadtul nem lenne jó! Konkrétan szar lenne! Most is a fritzek hátsó fertályát nyaljuk, csak legalább nem vagyunk kisebbségben az országunkban, egy új OMM-ben a magyarság a lakosság alig ötödét alkotná.

2015. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az osztrákok nem fritzek.. nagyon sok mindenben különböznek a németektől.
2015. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!