Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megtudná magát védeni a...

Megtudná magát védeni a nyugat, ha az oroszok offenzivát indítanának?

Figyelt kérdés
Ha az oroszok úgy döntenének, hogy nem állnak meg Britanniáig.
2015. máj. 24. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hál' Istennek nem
2015. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező ezt nem lehet eldönteni , ez a kérdés a 2.VH után volt NAGY KÉRDÉS , mert akkor az oroszok el akarták foglalni egész Európát . Ahogy előttem is írták többen erre nem lehet ilyen egyszerűen válaszolni , mert teljesen más mikor egy ország teljesen rendbe van vagy mondjuk az országban zavargások vannak és úgy megy nekik az orosz medve . Ha Oroszország offenzívát nyitanna elsősorban a Baltikumot , Ukrajnát ,( Fehéroroszország erősen orosz barát , szóval ő biztos hogy oroszokkal lenne ) , Balkánt, Magyarországot , Lengyelországot , Csehországot , Szlovákiát , Romániát ,Bulgáriát érintene .

Ezeknek az országoknak a haderejük Oroszországéhoz képest egyelő a nullával , szóval szerintem ezeket eltudná fogadni , Nyugat-Európába szerintem nem menne bele , hanem inkább Közép-Ázsia ....

2015. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
18:57: csupa NATO-tag, mellesleg, márpedig a NATO alapcikkelyében benne van, hogy ha egy tagállamot támadás ér, az olyan, mintha az összeset támadták volna meg. Szóval ezeket sem tudná elfoglalni, mert jönne a segítség.
2015. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
ÉS szerinted az USA segítene az ilyen kis szegény európai országoknak ? Te tényleg ezt elhiszed ?
2015. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
19:57: ha úgy gondolsz rá, hogy az USA az érdekszférájának tekinti őket, igen.
2015. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!