Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az angolok elégedettek a brit...

Az angolok elégedettek a brit Konzervatív Párttal?

Figyelt kérdés
David Cameron vezeti a brit Konzervatív Pártot, az angolok fele a Konzervatív Pártra szavazott, amikor jött ez a parlamenti választás Angliában, de a 2014-es Európai Uniós választáson a Niger Farage vezette UKIP nyerte meg, de a 2015-ös parlamenti választást a brit Konzervatív Párt nyert meg, és önállóan alakítottak kormányt. Ha az angolok elégedettek a brit Konzervatív Párttal, akkor David Cameronék jól csinálják a feladatukat ?

2015. jún. 14. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A politikai helyzet ugyanúgy zajlik mint otthon. Vannak akik a Fideszre szavaztak, és elégedettek. Vannak akik szidják a fidesz kormányt, és állandóan panaszkodnak. Az angolok is így vannak. Akik Cameron pártjára szavazott az elégedett. A kik nem rá szavaztak azok ugyanúgy szidják az egész rendszert. Egyébként mostanában hallgatva az angol barátokat, kollégákat a legtöbbjük úgy érzi, hogy Cameron becsapta őket. Ígérte, hogy szigorít a bevándorlók esetében, hogy kevesebb esélyt a külföldi munkavállalóknak, de szerintük ebből sem lesz semmi. Sőt a be nem jeletett áremelések, villany és gázemelés sem jött most jól. Szóval Angliában sem elégedett mindenki.
2015. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privát üzenetedet. Lehet nem hiszed el, de én ebben élek, lassan 8 éve. Tudom mi megy itt.

Tudom, hogy a választások előtt mindenhol az volt a téma, és a külföldi munkavállalók is azon agyaltak, hogy Cameron mennyire fogja beváltani a fenyegetőzéseit a vendégmunkásokkal szemben. Érdekes módon a vendégmunkások adta jogok szigorítása csakis az uniós munkásokra vonatkozott volna. A nem uniósokhoz még Cameron pártja sem mert piszkálódni. Pedig az angolok nem azokat a bevándorló munkásokat utálják akik tényleg dolgoznak, hanem azokat akik "menekültként" Angliába mennek, szülnek 10 gyereket, egyik szülő sem dolgozik, de lopni már a 3 éves gyerek tud. De az ingyen önkormányzati lakás az rögtön jár nekik. A sok arab, paki kijön, és új élet kezdési támogatást kapnak..

Erre a választáok után Cameron nem, hogy a nem uniósokkal, de az uniós bevándorlók ügyével sem foglalkozik. De ígérget. Pár év cameroni kormányzás alatt átéltük párszor, hogy mindenféle szó, bejelentés nélkül emelték a benzinárakat, és ha a benzinár emelkedik akkor emelkednek a bolti árak is.

Én idén legalább 12%-al több villany, és gáz számlát fizetek mint tavaly. (és ez sem volt előre jelezve) Az árak itt is emelkednek. a fizetésed nem biztos.

SZóval ha elhiszed ha nem, azért itt sem olyan rózsás a politikai élet. Az angol politikusok sokkal korruptabbak mint otthon..

2015. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

2


Dehogy élsz te itt Angliában. Méghogy itt korrupció... még ha van is,az se a felsőbb körökben,mert itt az angolok úgy kergetik el őket,hogy azt otthon irigykedve néznék a magyarok.

Itt élek már 30 éve. Volt már akiről kiderült,hogy korrupcióba keveredett. Hamar kiderült. 1 hét múlva már nem volt a helyén az illető. Ennyit erről.

2015. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:36

Na igen, neked kéne igazolnom, hogy kint élek mi? Küldjek képet magamról? elküldjem hol élek, dolgozom??? Tudod mit? Nagyon letojom, hogy te mit hiszel és mit nem. 2007-ben jöttem ki. Swindonban élek. Már 2007 óta is sokat változott a helyzet, és röhej ha valaki azt mondja, hogy itt kint kolbászból van a kerítés. Nem panaszkodom, mert mi jól elvagyunk, a fiam is jó iskolába jár, de igenis itt kint is úgy megy a politikai élet mint otthon. Egyébként én sem hiszem, hogy te kint élsz, főleg, hogy 20 éve élsz kint.. Na igen... Hiszi a fene.

2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Szerintem maradjunk annyiban,hogy dunsztod sincs az angol politikai rendszerről. Én a 30 évem alatt annyi tisztességgel találkoztam itt,amennyivel otthon soha! De igen,biztos jobban értesz hozzá,csakmert ez jött le otthon,akkor biztos itt is így van.... ugyan már,tipikus magyar vagy te is,aki nem tud beilleszkedni soha,ha így kivetíti a magyar dolgokat az angolokra is!

2015. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!