Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért elfogadhatatlan az EU...

Miért elfogadhatatlan az EU vezetőinek, hogy a menekültek 90%-át 3-4 EU tagállam fogadja be?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért kellene szívnia a többi EU-s országnak is, amikor ehhez nekik (és nekünk) semmi közük.


Franciaország és Anglia gyarmatosította a fél világot, Afrika egyik fele angolul, másik fele franciául beszél, természetes, hogy olyan helyre akarnak menni, ahol az ő nyelvüket beszélik. Líbia pedig olasz gyarmat volt.

Miért várja el Anglia és Franciaország, hogy az ő hülyeségüket megszívja a többi tagállam is?

Viseljék a következményeket, hogy belezsúfoltak egy országba 20 törzset, majd kitörtek a polgárháborúk és a mészárlások, meg a túlnépesedés!


Nem provokációnak szánom a kérdést, de nem értem, miért kéne erre kvótát bevezetni!



2015. jún. 18. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Elsősorban az USA volt a ludas a közel-keleti és a libiai helyzet kialakulásában. Koszovót is ők szabadították fel.


De a koszovóiak vajon miért nem Albániába menekülnek?


Másodsorban aUK és Franciaország voltak még a hősies trónfosztók ezekben az országokban. Nos igen akkor menjenek hozzájuk...

2015. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez ott bukik, hogy Németországba is rengetegen mennek, ők pedig annyit nem gyarmatosítottak, mint a két főkolompos.

Valahol megértem, hogy megijedtek attól, hogy a fél harmadik világ oda akar települni. Az ő befogadóképességük is véges.

2015. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező,ez már rég nem a gyarmatosításról szól. A svédek se gyarmatosítottak,csak a fejükbe vették,hogy befogadnak mindenkit,akit csak lehet. De már nekik is kezd leesni a tantusz,hogy hé,hiába segítünk nekik,a fele csak kihasznál minket.
2015. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Az a gond ,hogy az előbb emlitet országok (+Svédo.) hangoztatja a "nagy elfogadás"-t és a "bevándorlás előnyét"


Az én szépnagymamám (a szépet NEM úgy értem. :D ) Franciao.-ban született és francia volt.


És én mondom ,hogy ez a 3 ország megérdemelné ,hogy minden bevándorlót oda küldjenek.


Evégre ők prédikálnak az "elfogadásról".


Am viszont azt sem szabad szem elől hagyni ,hogy SEMMI közük nincsen a bevándorlóknak az EU.-hoz.


Láttam egy képet ahol egy fekete tartott egy táblát a kezébe és a felíraton a követtkező ált:


"We are NOT go back!"



Igazábol akkorra barmok ezek......

2015. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért elfogadhatatlan az egyeseknek, hogy ne fogadjunk be menekülteket?
2015. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert csak a szájuk jár, de egyikük sem true liberális.


[link]

2015. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nem értem, miért kellene szívnia a többi EU-s országnak is, amikor ehhez nekik (és nekünk) semmi közük. "


Nem érint minket? A 3. legtöbb menekülkérelmet nálunk adták be a EU-ban...

[link]

2015. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekik nyilván nem tetszik a dolog, de könyörgöm, ki mondta nekik hogy fogadjanak be mindenkit? Ők akarták így, értsék meg, hogy nem minden ország akar tömegével befogadni bevándorlókat. Az, hogy egyes országokat ma ennyire sújt ez a probléma, az ő döntéseik következménye.
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Talán azért mert a többség nem dolgozni jön, főleg, hogy még az itt élőknek sincs sokszor munka!

Dániából is mennek el a menekültek, mert be akarják vezetni, hogy az eltartás költségeit bizony le kelljen dolgozni! (adnak munkát)

Vagy amikor a sok menekült randalírozott Dél-Olaszországban, mert nem tetszett az ellátás!

2015. jún. 19. 09:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a gyarmatosítás felhánytorgatása annyira demagóg. Ennyi erővel le se kellett volna mászni a fáról és nem lenne bevándorló probléma. Mellesleg gyarmatosítás előtt kb úgy éltek az emberek Afrikában mint az őskorban, pont az lenne a megoldás, hogy nemzetközi felügyelet alávonjuk az érintett országokat és megpróbáljuk élhetővé tenni őket.
2015. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!