Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem bicskanyitogató...

Csak szerintem bicskanyitogató, hogy a szabad-kőműves háttérhatalom már megint provokálja Oroszországot mert kevesellik az Izraeli befolyást a keleten?

Figyelt kérdés

[link]


és ami még aggasztóbb, hogy az egyik leginkább nyitott szemmel járó, objektíven gondolkodni képes embereket tömörítő közösségbe - a kuruc.infósok közé - is kezdenek begyűrűzni a liberálfasiszta bértrollnokok, akiket az izraeli befolyásoltság alatt álló nyugat pénzel! néhány közülük:


[link]

[link]


2015. jún. 19. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tudtad hogy a fasizmus válasz a liberalizumsra? Olyan hogy liberálfasiszta, nincs.
2015. jún. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BlackSword ***** válasza:
100%

"Putyin rámutatott, hogy lesznek következményei, Oroszország kénytelen lenne katonailag válaszolni, átállítani hadseregét és rakétáit. Egy ország, amelyik csatlakozik a NATO-hoz, tisztában kell legyen azzal, milyen kockázatoknak teszi ki magát ezzel"


Én nem értem a logikátokat... Mert csatlakozni egy szövetséghez az provokáció és agresszió... De nukleáris csapással fenyegetőzni az elmegy... Az totál békés és helyemvaló...


Ez ám a logika...

2015. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a gonosz szabadkőművesek rohanták le tavaly Ukrajnát is hadsereggel, ugye?
2015. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Én az összes putyinnyaloncot kip*csáznám innen Oroszországba, hadd szokják, hogy milyen egy valódi diktatúra.
2015. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Ja a sok szolgalelkű mélymagyar még a sz*aros pi*csáját is fényesre nyalná az oroszoknak.
2015. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez külpolitikai kategória bakker
2015. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!