Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kulfoldiek tobbsége mért...

A kulfoldiek tobbsége mért van rossz véleménnyel a magyarokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#magyar #kulfildiek stb.
2015. júl. 8. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem teljesen igaz.


Külföldön is vannak, akik nézik a helyi RTL-t meg olvassák a helyin Indexet és elhiszik, hogy Magyarországon fasiszta diktatúra van, üldözik a cigányokat és munkatáborba zárják a menekülteket.

2015. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert már mindent ellopott a magyaroktól és többet már nem tud? Az amcsi bevándorlók miért voltak rossz véleménnyel az indiánokról? Mert már nem volt hová kizsákmányolni őket.
2015. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

" Magyarországon fasiszta diktatúra van, üldözik a cigányokat és munkatáborba zárják a menekülteket."


Bár így lenne, akkor Magyarország lenne a világon a legjobb hely.

2015. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert rasszisták.
2015. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes kérdés. A nyugatnak kelet vagyunk, a keletnek nyugat. Sok körülöttünk élő nép megérti egymás nyelvét. A miénk kilóg a sorból. Mindegyik sorból. Az elmúlt vérzivataros századokban szinte minden irányba oda-oda nyestünk ami maradandó sebeket okozott. És aki az erősebb, annak fáj jobban a sérülése. Legalábbis a másiké senkit nem érdekel. Persze az előre tekintők tudják, hogy az úton egymás mellett többre jutunk mint egymás ellen. Peace.
2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En nemetben elek, es itt azt mondjak a magyarokrol, hogy szorgalmasak.

De mar volt olyan, hogy becsöngetett hozzank egy (magyarul beszelö) roma asszony, es penzt kert (egy polot adtam neki).

Ha sok ilyen ember megy külföldre akkor valahol szerintem erthetö, hogy elöbb-utobb rossz velemenyel lesznek rolunk.

Meg amugy en ismerek itt külföldön magyar csaladokat, tiszteseges emberek, meg jo modoruak.


Meg szerintem Magyarországon is van az ilyen emeberekböl:)

2015. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar ember a külföldieket a legbüdösebb fosnál is sokkal jobban utálja."

A saját nevedben hangoztasd a primitív hülyeségeidet. Szerencsére nem te vagy a magyar nép. Bár ha sok van belőled, akkor nem is csodálnám, ha így éreznének irántunk.

2015. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Előfordult többször, hogy külföldiek mondtak egész hízelgő dolgokat magyarokról.

Ez biztos függ a környezettől, vagy nem is tudom mitől.

Az biztos, hogy nem használ, amiket az ellenzéki politikusok terjesztenek akár Európában, akár Amerikában.


Ilyen alapon a rossz véleményt a rossz magyarok terjesztik, sajnos.

2015. júl. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!