Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnaban miert harcolnak az...

Ukrajnaban miert harcolnak az emberek az orszagukert a menekules helyett, amig a 3. Vilagbeliek egybol menekulnek europaba?

Figyelt kérdés
Ha valaki patriotista az harcol es nem adja fel konnyen, ez van Ukrajnaban ( most tegyuk felre a magyar kisebbseget ott) a harmadik vilagbeliek, meg semmit nem tesznek a hazajukert csak egybol menekulnek, mondjuk az iraki hadsereg is eleg szepen megfutamodott szo szerint! A videokon sokszor a szinte semmit mutogatjak, hogy oket bantottak! Arulkodo simlis nepek ezek az tuti en kulfoldon elek latom oket, sokuk szanalmas. A masik a gyermekszuletesek szama, tuti Ukrajnaban alig szuletik gyermek most, ellenben a sziriabol jovok, ahol 4 eve polgarhaboru van sokszor 1 eves gyerekekkel jonnek! Meg afrikabol! Nekem ez nagyon furcsa! Meg amugy is miert akarjak azt a gyumolcsot elvezni Eurpaban, amiert ok nem tettek semmit?

2015. júl. 23. 17:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Ott éheznek, mi meg dőzsölünk a kajában, amit ott állítanak elő "


Ez konkretan hulyeseg. Ertem en a gondolatmenetedet, de rengeteg kitetel egyszeruen nem igaz benne. Nem igaz hogy Europa Afrika es Azsia rovasara el rosszul.


A tobbin meg lehet vitatkozni, hogy ki mennyire felelos a kialakult helyzetert.

2015. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Europa Afrika es Azsia rovasara el rosszul. "


Forditva akartam irni: Szoval Europa nem azert el jol mert Afrika szarul el. Ez a kizsakmanyolos elmeletel megbukott mar vagy 30 eve.

2015. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na jó, persze sarkítva fogalmaztam...
2015. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
20-as kommentárok bírtam olvasni a szarsagodat!november a magyar paraszt is iskolát átlag volt és mindig tudta, mikor, mit kell vetni! Tudta , hogy a fa tövében tokot kell rakni, ismerte a vetes-forgo rendszert, tudta, mikor kell ungváron hagyni a földet, tudta, hogy ha kimerült a föld akkor borsot kellnbeletenni... ezek ennyit nem tudnak csak lepengetni mindent. Felőled spnolhatod magad föl de én nem azt látom, hogy olyan soványka lennének, azok, akik jönnek ide! És igen Magyarország szív nyugat miatt, de tudod 3. Világbeli országok is tagjai az ensz-nek szabadon választott elnökünk... van. És attól, hogy nem működnek úgy. Fékek és ellensulyok, attól meg nem kellene megenni a naposcsibet nem hiszem, hogy a diktátor minden ember mellett áll, hogy megtétele már a napos csibet? Ahhoz nem kell iskola, hogy. Kornyezetedet nem kell szereplőknek semmi nem kell bazár meg,?csak nézni, hogy adnám ilyenkor virágzik a fa, akkor mindjárt jön a termés. Meg, nézed már h nem eszem meg pelyhesen, akkor ad tojást is naponta! Ember európában sem volt általános oktatas sokáig, mégis virágzott szóval ez az éhezés dolog engem kérdőre vonz! Ja és Londonban tudod kik a legfinyasabbak, pont. Nagy éhező afrikaid, úgy próbálják el 2 hatalmas után az ételt, hogy csak na, olcsó menetjegy a wizznair-el gyere ki nézz szét! Ne otthonról magyaráz!
2015. júl. 24. 16:29
 25/27 A kérdező kommentje:
Autocorrct. Szóval régen se volt iskolája a magyar parasztnak mégis mindent meg tudott termelni, tudta, mikor mit kell vetni, ugaron hagyni a földet.... Ez nem iskola kérdése! Ha a kornyezetukre igenytelen valaki, arra román nincs mentség! Mondhatsz bármit is! A többit ki tudod bogozni a kontextusbol
2015. júl. 24. 16:34
 26/27 anonim ***** válasza:

Jó, az igaz, hogy sarkítva fogalmaztam (ezt már fentebb is írtam), ami félreértésekre ad okot. Igazából én ezt a tanulatlanságot a gyermekszülés nagyságára értettem elsősorban. Amikor a magyar parasztság is tanulatlan volt, ők is sok gyereket vállaltak, csak a mai atomizált családokban, karrierista szülők miatt van kevés gyerek...


Egyébként azt továbbra is fenntartom, hogy az állam ott nem védi meg az embereket, ezért az emberek menekülnek onnan. A többivel lehet vitatkozni, amit írtam, igazából tényleg sok minden kapcsán túllőttem a célon. Ennek ellenére még azt is fenntartom, hogy te innen könnyen dumálsz és okoskodsz, hogy mit kéne nekik csinálni és mit nem, de ha ott élnél, te is menekülnél a francba. Kár itt igazából ezen vitatkozni, mert tény az, hogy menekülnek onnan az emberek, akármivel is próbáljuk mi ezt megmagyarázni, és okosak lenni helyettük. Menekülnek mert sz**r nekik, és igazából mindegy, hogy diplomád van vagy tanulatlan vagy, ha kinyírják a családodat, te is menekülnél egy ilyen helyről.

2015. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Azért, mert bezombizza őket a kormány.
2016. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!