Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mely európán kívüli országok...

Mely európán kívüli országok kezelik ennyire lazán az illegális határátlépést és tartózkodást mit európa nagy része?

Figyelt kérdés
ide európába ugye gyakorlatilag korlátlanul jöhet bárki bárhonnan.nem dobják ki nem zárják börtönbe stb.máshol mi a helyzet? olvastam néhány országról hogy szó nélkül vágnak a sittre.máshol hogy kitiltanak és nem lehet visszamenni de ejnye bejnyén kívül semmilyen hatósági eljárást nem alkalmaznak.szóval merre mi a helyzet?
2015. júl. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Tudtommal csak az EU ilyen.
2015. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is csak az EU ilyen.


Az USA-ban a mexikóiak úgy félnek a bevándorlási hivataltól, mint a tűztől.

2015. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
90% felett van a menedékkérelmek visszautasítása, mit akarsz még? Lőjenek le mindenkit aki megközelíti a határt, vagy mi?
2015. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljunk belőlük párizsit.
2015. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azért mert elutasítják a kérelmét még nem megy haza.miből menne...majd nem gondolod hogy az eu saját pénzén hazarepteti.csődbe is ment volna rég.

és a kérdésem sem erre vonatkozott.

2015. júl. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!