Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az a menekült, aki bűncselekmé...

Az a menekült, aki bűncselekményt, vagy komolyabb rendőri fellépést igénylő szabálysértést követ el a fogadó országban, azt miért nem lehet kiutasítani?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondolok arra, hogy rendszeresek a lázongások és naponta ezrek rohamozzák meg az alagutat Franciaországban
2015. júl. 30. 09:29
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem mindenki olyan. Vannak köztük normálisak is, de legtöbbjük feketemunkát jöttek vállalni vagy drogdílerek lesznek vagy rablók vagy segélyeken élnek majd.

Természetesen liberalista vagyok, de a tények azok tények.

Sajnos ők éhezésből,háborúból jöttek és itt nem néznek utána a helyi normáknak vagy lesz@rják azt.

2015. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet utasítani, miért ne lehetne?
2015. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Nos ha ők leszrják akkor mi is leszrjuk....


Az USAba ha legálisan is megy be valaki de leszrja úgy bsszák ki mint macskát...

2015. júl. 30. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok. De amúgy hiába látszik néha, hogy beilleszkedtek. Nézz utána, hogy kiből lett Dzsihádi John!

Egy értelmes emberből aki egyszer csak felhúzta a vízet és most hidegvérrel fejezget le embereket. Ő más kultúra mi is más kultúra vagyunk. Ha ők dolgozni jönnek én tártkarokkal várom őket, ha csak lehúzni minket akkor mehetnek vissza és oldják meg maguk az ISIS problémát.

2015. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha még1x elolvasod láthatod hogy nem azt mondtam hogy mindenkit ki kell utasítani, csak aki azt hiszi hogy azért mert ő itt a nagy menekült neki mindent szabad.
2015. júl. 30. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Végülis általánosítani sem kellene. Így vannak jó indulatúak is köztük. Ha mondjuk én kimennék Londonba és ott bűnözői életetfolytatnék éshogyha benne lennék a médiában akkor leégetném a többi Londonban élő magyart is. Mikor csak nekem kellene égnem
2015. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ki lehet utasítani, ha bebizonyosodik, hogy ő az elkövető, illetve nem kaphat menedékjogot.
2015. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7


Ki általánosított???

2015. júl. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!